مارک میدوز می گوید که در سال 2022 نامزد سنا نخواهد شد.

[ad_1]

رالی نیوز و آبزرور روز جمعه گزارش داد ، رئیس ستاد کاخ سفید مارک میدوز گفته است که در سال 2022 کاندیدا نخواهد شد.

به گزارش رالی نیوز و آبزرور ، سناتور جمهوری خواه ریچارد بور از حزب جمهوری خواه در کارولینای شمالی گفته است که به دنبال بازگرداندن دوره چهارم نیست و کرسی را آزاد می گذارد.

“من مردم کارولینای شمالی را دوست دارم. اما به گفته رالی نیوز و آبزرور ، میدوز از طریق تلفن گفت: نه تنها هیچ برنامه ای ندارم ، بلکه قصد ندارم در سال 2022 برای مجلس سنا نامزد شوم.

میدوز گفت: “تعدادی از مردم در مورد کاندیداتوری در صورت بازنشستگی سناتور بور صحبت کرده اند.” “گفتگوهای من شامل برخی از اعضای پارلمان و همچنین لارا ترامپ است و تا آنجا که من می دانم ، هیچ کس تصمیم نهایی در مورد پرتاب کلاه خود به حلقه یا عدم تصمیم گیری نکرده است.”

میدوز گفت: “اما از نظر کلاه من ، آن رینگ نخواهد بود.”

لارا ترامپ ، عروس رئیس جمهور ، گفت که وی “علاقه و تحقیق” برای نامزدی در سنا را دارد ، شخصی که با ترامپ در حال بحث در مورد برنامه ها بود به فاکس نیوز گفت. کارولین شمالی مشاور مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور دونالد ترامپ بود. (مرتبط: لارا ترامپ گفته می شود که به سال 2022 فکر می کند)

به گفته فاکس نیوز ، این منبع گفت که لارا ترامپ ، متاهل با اریک ترامپ ، در کارولینای شمالی تأسیس شده و به طور خودکار باید ترسناک تلقی شود. این منبع همچنین گفت لارا ترامپ “یک نام خانوادگی” است و “در میان حزب جمهوری خواه بسیار شناخته شده است”.

این منبع گفت: “رئیس جمهور مسئولیت پیروزی در کارولینای شمالی را در سال 2016 و در سال 2020 به او داد – او این کار را هر دو بار انجام داد.”

یک منبع فاکس نیوز گفت: “اگر او بخواهد کاندید شود ، باید به عنوان یک شرکت کننده مستقیم در جبهه در نظر گرفته شود.”

کاخ سفید بلافاصله به درخواست بنیاد Daily Caller News برای اظهار نظر پاسخ نداد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را در بر گیرد. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes