مارک میدوز ، قبل از آزمایش مثبت برای COVID ، بدون ماسک رویداد در روز انتخابات دیده می شود


رئیس ستاد کاخ سفید ، مارک میدوز ، قبل از دادن نتایج مثبت برای COVID-19 ، در دو رویداد در روز انتخابات بدون نقاب ظاهر شد ،

چمنزارها بدون ماسک روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری در پایگاه انتخاباتی ترامپ در ویرجینیا مشاهده شد ، ویدئویی از MSNBC نشان می دهد و بر اساس یک فیلم از C-Span ، در سخنرانی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در کاخ سفید در ساعت 3 صبح چهارشنبه بدون نقاب دیده شد.

به گفته یک مقام ارشد دولت ، رئیس ستاد کاخ سفید آزمایش COVID-19 را بعداً روز چهارشنبه انجام داد. (مارک میدوز “کاملا” انتظار دارد تعداد بیشتری از کارمندان کاخ سفید از نظر ویروس کرونا مثبت باشند)

بلومبرگ نیوز گزارش داد ، بسیاری از مردم گفتند که تعداد کمی از مردم از تشخیص میدوز اطلاع داشتند و به آنها گفته شد که چیزی نگویند. به گفته نیویورک تایمز ، یک مقام ارشد دولت روز جمعه ، میدوز به تعداد کمی از مشاوران کاخ سفید گفت که روز بعد از انتخابات ، آزمایش COVID-19 مثبت است.

به نقل از بلومبرگ نیوز ، میدوز همچنین هنگام بازگشت به پایگاه انتخاباتی ترامپ روز چهارشنبه ماسک نداشت.

به گزارش تایمز ، میدوزها در شب انتخابات کاخ سفید ترامپ همراه با صدها نفر دیگر ظاهر شدند و تعداد زیادی از آنها ماسک نبودند. تایمز گزارش داد ، پنج مقام کاخ سفید قبل و بعد از روز انتخابات آزمایش مثبت داشتند ، افراد مطلع با این تشخیص گفتند.

نیک ترینر ، مدیر استراتژی Battlefield در دونالد جی. به گفته تایمز ، یک فرد آشنا با تشخیص ، ترامپ برای ریاست جمهوری یکی از کسانی بود که آزمایش COVID-19 را مثبت انجام داد.

به گزارش دیلی کالر ، چمنزارها روز جمعه در ملک کاخ سفید کار نمی کردند و به گروه کوچکی از دستیاران گفتند که آنها از مکانی که وی در آن آلوده شده است اطلاع ندارند.

حتما بخوانید:
کاملترین راهنمای خرید یخچال فریزر

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید