مارک استین می گوید: با Lockdowns ، “شکرگذاری یک جرم کلاس C است.”


سخنگوی فاکس نیوز ، مارک استین روز چهارشنبه گفت که محاصره در آمریکا “شکرگذاری یک جرم کلاس C است.”

اشتاین به واکنش چشمگیر به جشن کیت براون ، فرماندار جمهوری دموکراتیک اورگان اشاره کرد و گفت: “او می داند که حکومت داری در اولویت است. در پورتلند ، آنارشیست ها تمام سال شهر را اداره می کردند و متأسفانه این امر مجری قانون را آزاد کرده تا بررسی کند که آیا مادربزرگ برای یک شام هفتم غیرقانونی جوانه و کدو تنبل بیرون آورده است یا خیر. ” تاکر کارلسون امشب.

استین ویدئویی از براون منتشر کرد که در آن وی گفت که به پلیس ایالتی دستور می دهد “برای اعمال محدودیت در وقایع اجتماعی با نیروی انتظامی محلی کار کند”. آنها جرایم کلاس C هستند و می توانند با استناد ، جریمه نقدی یا دستگیری مجبور شوند. “براون اصرار داشت که” چاره ای ندارد “. (مرتبط: “لغو و باطل”: دستورات اجرایی قاضی اورگان را به دولت براون COVID-19 واژگون کرد)

استین با بیان اینکه فرماندار دموکرات در نیویورک ، اندرو کوومو ، روسای پلیس ایالتی را که از اجرای قوانین قفل کردن امتناع ورزیدند ، “دیکتاتورها” نامید و گفت: “امریکا 2020 ، روز شکرگذاری ، یک جرم کلاس C است.” بنابراین ، اگر از تماس با همسایگان خود برای میهمان ششم ، هفتم ، هشتم ، نهم خسته شده اید ، چرا به دلیل خودداری از اعزام تیم شکرگذاری ، با اداره پلیس محلی خود تماس نمی گیرید؟ “

نویسنده و طنزپرداز محافظه کار همچنین کومو را بخاطر نشان دادن ماسک صورت در روز شکرگذاری مسخره می کند. وی با استناد به اعلامیه اخیر مبنی بر تقدیر از فرماندار ، ویدیویی را برای “مدیر ارشد مراقبت ارشد برنده جایزه امی” نشان داد که از این ماسک مدل سازی می کند.

حتما بخوانید:
آریزونا ، ویسکانسین تأیید نتایج انتخابات تأیید بردهای نزدیک بایدن

“در این روز شکرگذاری بوقلمون نباش. کوومو به مخاطبانش اصرار کرد: “ماسک بزنید”.

استین گفت: “و آنها گفتند وودویل مرده است.” وی با بیان اینکه ویروس کرونا باعث “همه گیر شدن پلاک های اندرو کوومو در سراسر کشور” شده است ، گفت: “این در دستان اندرو کوومو نیست ، اما همه چیز دیگر است.” در روز شکرگذاری ، جای خالی افراد مسن نیویورکی که آخرین لحظات زندگی آنها با کمدی تصویری مدیر مرگبار آنها پر شده بود ، وجود خواهد داشت. ” (مرتبط: جنیس دین: “فک افتاد ، توهین کرد ، بیمار شد” تا فرماندار کوومو جایزه امی را قبول کند)

اندرو کوومو ، فرماندار ایالت نیویورک ، در یک کنفرانس خبری در 8 سپتامبر 2020 در نیویورک صحبت کرد. (عکس توسط اسپنسر پلات / گتی ایماژ)

منتقدان همچنان دستور خانه سالمندان کوومو را در 25 مارس منفجر می کنند که هزاران بیمار ویروسی کرونا را به مراکز پشتیبانی از زندگی در نیویورک فرستاد. این دستور تا 11 مه لغو نشد.

“آیا برای کریسمس ، فرماندار کوومو می تواند یک بوقلمون HAZMAT سفارش دهد و آن را در بخش مراقبت های ویژه تکان دهد؟”

اشتاین پیشنهاد کرد که “هفته آینده در مدارس ورمونت ، از پسران و دختران كوچك و از موش های غیر باینری س beال می شود كه آیا آنها و والدین آنها در مراسم شكرگذاری كه با مشاركت افراد از سایر خانوارها برگزار می شود ، شرکت كرده اند … آیا مادربزرگ دور و برش آمده است؟ عزیزم بیا ، باید جواب بدهی. چون شکرگذاری چیزی مثل دور انداختن مادر و پدرتان نمی گوید. “

حتما بخوانید:
چرا همه مرده اند در مورد داروهای گیاهی اشتباه می کنند و چرا باید این گزارش را بخوانید

بسیاری از فرمانداران محاصره هایی را در طی همه گیری انجام دادند. فرماندار دموکرات ویتمر ، فرماندار حزب دموکرات در میشیگان ، گفت که “هرگز به دلیل اقدامات سخت در کشورش عذرخواهی نخواهد کرد ، زیرا او گفت که آنها جان مردم را نجات داده اند.”


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید