لیندسی گراهام می گوید ، برایان كمپ ، فرماندار جورجیا “باید قانون را تغییر دهد قبل از اینكه خیلی دیر شود.”


لیندزی گراهام ، سناتور جمهوری خواه کارولینای جنوبی ، از برایان کمپ ، فرماندار جمهوری جورجیا و قانونگذاران تحت کنترل حزب جمهوری خواه ، خواستار تشدید رویه های انتخابات پیش از انتخابات دور دوم 5 ژانویه شده است.

در حالی که رئیس جمهور جمهوری خواه گرجستان دیوید پردو و کلی لوفلر در جریان انتخابات دور دوم با دموکرات ها جان اوسوف و رافائل وارنوک روبرو می شوند ، برخی از جمهوری خواهان نگران رای دهندگانی هستند که معتقدند ادعای رئیس جمهور دونالد ترامپ مبنی بر انتخابات 3 نوامبر “جعلی” می تواند در خانه بماند.

گراهام چهارشنبه شب مصاحبه خود را با مارتا مک آلاموم ، مجری فاکس نیوز آغاز کرد و جمهوری خواهان را تشویق به “حضور و رای دادن” کرد.

نگاه میکنم:

گراهام گفت: “هر امضا در برگه های رای باید دو طرفه تأیید شود.” وی افزود: به همین دلیل از استاندار می خواهم كه بار دیگر مجلس قانونگذار را تشكیل دهد و دو كار انجام دهد. اطمینان حاصل کنید که وقتی صحبت از تأیید امضا در برگه های رای گیری می شود ، توسط یک حزب دو طرفه انجام می شود ، نه یک نفر در دفتر شهرستان ، که ممکن است برنامه ای حزبی داشته باشد. این یک راه حل ساده است. “

سناتور کارولینای جنوبی وکلای ترامپ را به ادامه طرح پرونده های قضایی تشویق کرد ، اما نمایندگان گرجستان را تحت فشار قرار داد تا “قانون شما را تغییر دهند”.

وی گفت: “من نمی توانم قوانین جورجیا را تغییر دهم.” “به همین دلیل ما باید قانون را تغییر دهیم تا مسابقات در سنا از ما ربوده نشود.”

حتما بخوانید:
ورق پی وی سی فومیزه - ادرس

گراهام به مک کالوم گفت که “یک نفر در دفتر شهرستان” در حال تأیید امضاها است و فقط “11 امضا” در شهرستان فولتون رد شده است که توسط جو بایدن رئیس جمهور منتخب برنده شد. (مرتبط: جرالدو ریورا خواستار “غربالگری واقعی روده” است ، می گوید ترامپ “در مسیر اشتباه” است تا به جمهوری خواهان در جورجیا کمک کند)

وی گفت: “فرمان رضایت را تغییر دهید تا بتوانید قبل از انجام درخواست رأی گیری واقعی ، امضاها را بررسی كنید و مطمئن شوید كه هر امضا توسط یك گروه دو طرفه تأیید می شود.” “ما یک گروه دو حزبی داریم که آرا را می شمارد. ما یک گروه دو حزبی داریم که هنگام رای حضوری شما را چک می کند. در جورجیا یک نفر حرف آخر را می زند. “

گراهام در پایان گفت: “هیچ كسی مقصر نیست جز خود ما.” “اگر ما روی الاغ خود بنشینیم و همچنان به وجود این سیستم اجازه دهیم. من فرماندار را دوست دارم. او مرد خوبی است ، اما باید قبل از اینکه خیلی دیر شود قانون را تغییر دهد تا فریب این دو کرسی سنا را نخوریم. عادت زنانه. “


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید