لیندسی گراهام طی مبارزات انتخاباتی سال 2020 مبلغ 109 میلیون دلار “رکورد” جمع کرد.


مبارزات انتخاباتی جمهوری خواه سناتور جمهوری خواه لیندزی گراهام روز جمعه گفت که وی 109 میلیون دلار تاریخی برای رقابت وی جمع آوری کرده است ، که به گفته آنها رکورددار سنا بود.

ابتدا هیل گفت: این کمپین می گوید که آنها 109.1 میلیون دلار برای مبارزات انتخاباتی وی برای انتخاب مجدد در سال 2020 جمع کردند. گفته می شود که گراهام 96.4 میلیون دلار برای تبلیغات انتخاباتی خود هزینه کرده است. گراهام با جمع آوری سه میلیون دلار در سه ماهه سوم ، سه ماه ركورد جمع آوری سرمایه برای جمهوری خواهان در مجلس سنا ثبت كرد.

مبارزات انتخاباتی وی در اواخر ماه اکتبر اعلام کرد که گراهام مبلغی تاریخی جمع آوری کرده و گفته است آنچه را که برای دستیابی به رای دهندگان لازم است به آنها می دهد. رقیب دموکرات گراهام ، جیمی هریسون ، نیز رکورد جمع آوری کمک مالی سنا را برای سه ماهه سوم شکست. هریسون در سه ماهه سوم ، بین ماه های ژوئیه و سپتامبر ، 57 میلیون دلار سرمایه جمع کرد.

جیمه هریسون ، نامزد سنای دموکرات در ایالات متحده ، در یک مهمانی شب انتخابات در کلمبیا ، کارولینای جنوبی ، ایالات متحده ، سه شنبه ، 3 نوامبر 2020 سخنرانی می کند (عکاس: میکا گرین / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

در تاریخ 12 نوامبر ، گراهام اعلام کرد که یک میلیون دلار به رئیس جمهور جمهوری خواه جورجیا سنسی کلی لوفلر و دیوید پوردی در این ایالت کمک خواهد کرد ، جایی که هر دو نامزد در مرحله دوم هستند تا تصمیم بگیرند که چه کسی در سنا اکثریت داشته باشد. گراهام گفت که 1 میلیون دلار از مبارزات انتخاباتی خود برای کمک به مسابقه سنا GA برای کمک به آنها در خارج از “سونامی پول لیبرال” که گراهام می گوید به گرجستان می رود کمک خواهد کرد. (مرتبط: لیندسی گراهام 1 میلیون دلار کمک مالی برای کمک به لوفلر ، پردو در مجلس سنا جورجیا)

حتما بخوانید:
زندانیان (فیلم ۲۰۱۳)

هریسون با کمک تعدادی از چهره های ملی ، از جمله باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق ، که در ماه اکتبر برای او تبلیغ کرد ، دلایل رای دادن مردم به گراهام در سنا را ذکر کرد.


منبع: outlandernews.ir