اگر صاحب کسب و کار هستید و نیاز است که هر از گاهی پرسنل خود را برای مأموریت بفرستید و یا اینکه کودک شما و یا والدین سالمندی در خانه دارید که فرصت همراهی آن ها را در تمام مدت شبانه روز ندارید و به ویژه با شنیدن خبرهای تلخی از سرقت کودکان و سالمندان و اموال و یا گم شدن آنها نیاز به راهی برای ردیابی افراد بیشتر حس می شود. با اعزام تیم ها به نزدیکترین محل کار و جلوگیری از مسیرهای غیرضروری و زمان های ناشناخته ، کار بیشتری در هر روز انجام می شود. جی پی اس خودرو انواع مختلفی دارند و هر کدام دارای قابلیت های منحصر به فردی هستند.

جی پی اس ردیاب شخصی یا ردیاب پرسنلی نیز که یک ابزار امنیتی است، تنها کاربرد آن برای افراد نیست و به عنوان ردیاب خودرو نیز می توان از آن استفاده کرد. با استفاده از ردیاب شخصی برای کارمندان در محل کار مشخص کنید که آیا یک کارمند برای یک شغل حضور یافته است یا خیر و مدت ماندن وی چه مدت است.

به همین خاطر به وجود آمدن دستگاه ردیاب این امکان را فراهم کرده است که در صورت سرقت هرکدام از عزیزان یا اموالمان بشود محل سارق را شناسایی و پیگیری کرد و با حفاظت از عزیزانمان آرامش خاطر بیشتری داشته باشیم. بهوسیله جی پی اس خودرو میتوانید محل دقیق خودرو را بهصورت لحظهای مشخص کنید و همچنین تمام مسیرهای پیموده شده در طی یک سال اخیر را بر روی تلفن همراه یا لپ تاپ نشان میدهد. ضد سرقت های همراه شارژی هستند و به راحتی داخل جیب و کیف شما حمل می شود. این ردیاب به دلیل کوچک بودن و قابل حمل بودن آن می توانید در کیف مدرسه کودکان یا در جیب لباسشان بگذارید.

این ردیاب بدلیل کاربرد های مختلف،برای کار های گوناگون استفاده می شود.امروزه باید به فکر امنیت وسایل خود باشید. ردیاب شخصی و ردیاب پرسنلی دسته ای از ردیاب ها هستند که برای موقعیت یابی افراد استفاده می شود. ذخیره مسیر های طی شده تا ۳ ماه ، از دیگر قابلیت های مهم و حرفه ای ردیاب GF21 است. لذا برای انجام این کار نیاز است تا بهصورت مداوم موقعیت مکانی شخص به سیگنالهای رادیویی ردیاب شخصی ارزان قیمت ارسال شود.

ایندکسر