[ad_1]

طبق بیانیه مبارزات انتخاباتی روز شنبه ، سن لوفلر ، سناتور جمهوری خواه گرجستان ، پس از آزمایش مثبت COVID-19 ، خود را ناسازگار دانست.

کمپین گفت ، لوفلر ، که در حال حاضر برای حفظ شغل خود در دور دوم انتخابات رافائل وارنوک ، نامزد حزب دموکرات ، در تلاش است تا روز جمعه پس از چند آزمایش سریع منفی ، با مایک پنس ، معاون رئیس جمهور ، در مبارزات شرکت کند. با این حال ، آزمایش واکنش زنجیره ای پلیمراز (PCR) مثبت بود و سناتور جورجیایی را مجبور کرد تا روز شنبه آزمایش جدیدی انجام دهد و منتظر نتیجه بماند.

استیون لاوسون ، سخنگوی ستاد انتخاباتی در بیانیه ای گفت: “سناتور لوفلر صبح جمعه دو آزمایش برای COVID انجام داد.” “نتایج آزمایشات سریع وی منفی بود و او برای شرکت در حوادث روز جمعه آزاد شد. بعد از ظهر ، بعد از رویدادهای عمومی روز جمعه به او اطلاع دادند که تست PCR وی مثبت است ، اما پس از مشورت با کادر پزشکی ، شنبه صبح مجددا آزمایش شد و این نتایج شنبه شب به طرز قانع کننده ای بازگشت. “

پری ، جورجیا – 19 نوامبر: كلی لوفلر (R-GA) سناتور آمریكایی در حین تظاهرات “حفاظت از اکثریت” در مرکز نمایشگاه های ملی جورجیا در 19 نوامبر سال 2020 در پری ، جورجیا با یک حامی دست داد. (عکس: جسیکا مک گوان / گتی ایماژ)

بیانیه ادامه داد: “سناتور لوفلر دستورالعمل CDC را دنبال كرد و به افرادی كه با آنها تماس مستقیم داشت اعلام كرد در حالی كه منتظر نتایج بیشتر آزمایش بود.” “او هیچ علامتی ندارد و به دنبال دستورالعمل CDC ادامه خواهد داد ، قرنطینه تا پایان آزمایش مجدد و در آن زمان به روزرسانی ارائه می شود.” (مرتبط: رافائل وارنوک از سوال جیک تاپر CNN درمورد اینکه آیا او در سخنرانی فیدل کاسترو شرکت کرده است طفره می رود)

CNN گزارش داد كه لوفلر “در بیشتر روز” بدون ماسك باقی مانده بود در حالی كه روز جمعه با سناتور پنس و دیوید پوردو ، جمهوری خواه جورجیا كارزار می كرد.

لوفلر و پردو نتوانستند 50٪ آرا required لازم را برای جلوگیری از دور دوم در جایگاه دوم کسب کنند. انتخابات دور دوم 5 ژانویه تعیین می کند که کدام حزب سنای آمریکا را کنترل کند. جمهوری خواهان در حال حاضر 50 کرسی دارند ، در حالی که دموکرات ها 48 کرسی را در اختیار دارند.

هفته گذشته ، جمهوری خواهان ریک اسکات از فلوریدا و چاک گراسلی از آیووا آزمایش COVID-19 مثبت داشتند.

به روزرسانی: مبارزات انتخاباتی لوفلر روز یکشنبه اعلام کرد که “نتایج غیرقابل قبول قبلی از PRC” ، که شنبه شب دوباره آزمایش شد ، “سپاسگزار” بود و منفی بود.

در بیانیه آمده است: “به عنوان یک پیشگیری ، او به انزوا ادامه خواهد داد و دوباره امتحان می شود تا امیدوارم نتایج آزمایش منفی ثابت را دریافت کند.” “ما در هنگام ارائه نتایج به اشتراک خواهیم گذاشت. وی به ملاقات با متخصصان پزشکی و پیروی از دستورالعمل های CDC ادامه خواهد داد. “

[ad_2]

منبع: outlandernews.ir