لوفلر پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 ، خود عایق بندی شده است


طبق بیانیه مبارزات انتخاباتی روز شنبه ، سن لوفلر ، سناتور جمهوری خواه گرجستان ، پس از آزمایش مثبت COVID-19 ، خود را ناسازگار دانست.

کمپین گفت ، لوفلر ، که در حال حاضر برای حفظ شغل خود در دور دوم انتخابات رافائل وارنوک ، نامزد حزب دموکرات ، در تلاش است تا روز جمعه پس از چند آزمایش سریع منفی ، با مایک پنس ، معاون رئیس جمهور ، در مبارزات شرکت کند. با این حال ، آزمایش واکنش زنجیره ای پلیمراز (PCR) مثبت بود و سناتور جورجیایی را مجبور کرد تا روز شنبه آزمایش جدیدی انجام دهد و منتظر نتیجه بماند.

استیون لاوسون ، سخنگوی ستاد انتخاباتی در بیانیه ای گفت: “سناتور لوفلر صبح جمعه دو آزمایش برای COVID انجام داد.” “نتایج آزمایشات سریع وی منفی بود و او برای شرکت در حوادث روز جمعه آزاد شد. بعد از ظهر ، بعد از رویدادهای عمومی روز جمعه به او اطلاع دادند که تست PCR وی مثبت است ، اما پس از مشورت با کادر پزشکی ، شنبه صبح مجددا آزمایش شد و این نتایج شنبه شب به طرز قانع کننده ای بازگشت. “

پری ، جورجیا – 19 نوامبر: كلی لوفلر (R-GA) سناتور آمریكایی در حین تظاهرات “حفاظت از اکثریت” در مرکز نمایشگاه های ملی جورجیا در 19 نوامبر سال 2020 در پری ، جورجیا با یک حامی دست داد. (عکس: جسیکا مک گوان / گتی ایماژ)

بیانیه ادامه داد: “سناتور لوفلر دستورالعمل CDC را دنبال كرد و به افرادی كه با آنها تماس مستقیم داشت اعلام كرد در حالی كه منتظر نتایج بیشتر آزمایش بود.” “او هیچ علامتی ندارد و به دنبال دستورالعمل CDC ادامه خواهد داد ، قرنطینه تا پایان آزمایش مجدد و در آن زمان به روزرسانی ارائه می شود.” (مرتبط: رافائل وارنوک از سوال جیک تاپر CNN درمورد اینکه آیا او در سخنرانی فیدل کاسترو شرکت کرده است طفره می رود)

حتما بخوانید:
قیمت سمعک گوش - خرید سمعک و فروش با مشاوره رایگان

CNN گزارش داد كه لوفلر “در بیشتر روز” بدون ماسك باقی مانده بود در حالی كه روز جمعه با سناتور پنس و دیوید پوردو ، جمهوری خواه جورجیا كارزار می كرد.

لوفلر و پردو نتوانستند 50٪ آرا required لازم را برای جلوگیری از دور دوم در جایگاه دوم کسب کنند. انتخابات دور دوم 5 ژانویه تعیین می کند که کدام حزب سنای آمریکا را کنترل کند. جمهوری خواهان در حال حاضر 50 کرسی دارند ، در حالی که دموکرات ها 48 کرسی را در اختیار دارند.

هفته گذشته ، جمهوری خواهان ریک اسکات از فلوریدا و چاک گراسلی از آیووا آزمایش COVID-19 مثبت داشتند.

به روزرسانی: مبارزات انتخاباتی لوفلر روز یکشنبه اعلام کرد که “نتایج غیرقابل قبول قبلی از PRC” ، که شنبه شب دوباره آزمایش شد ، “سپاسگزار” بود و منفی بود.

در بیانیه آمده است: “به عنوان یک پیشگیری ، او به انزوا ادامه خواهد داد و دوباره امتحان می شود تا امیدوارم نتایج آزمایش منفی ثابت را دریافت کند.” “ما در هنگام ارائه نتایج به اشتراک خواهیم گذاشت. وی به ملاقات با متخصصان پزشکی و پیروی از دستورالعمل های CDC ادامه خواهد داد. “


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید