“لطفا عقب ننشین” – تولیسی گابارد در مورد مسائل مهم فنی از ترامپ دفاع می کند ، می گوید “آینده کشور ما در معرض خطر است”


تولسی گابارد ، نماینده دموکراتیک هاوایی در دفاع از بند 230 از رئیس جمهور دونالد ترامپ گفت که اگر رئیس جمهور لغو نشود آینده کشور در معرض خطر است.

ترامپ ارسال توییت کردن چهارشنبه شب گفته شد که بخش 230 تهدیدی برای امنیت ملی و یکپارچگی انتخابات است ، که فقط به شرکت های بزرگ فناوری کمک می کند. رئیس جمهور سپس گفت که بند 230 باید به طور کامل لغو شود. نماینده کنگره دموکرات توییت بازگشت به ترامپ ، که گفت او پشتیبانی کامل خود را دارد.

“بخش 230 ، هدیه ای برای محافظت از مسئولیت ایالات متحده در قبال Big Tech (تنها شركت هایی در آمریكا كه دارای آن هستند – ثروت شركت!) ، تهدیدی جدی برای امنیت ملی و سلامت انتخابات ما است. کشور ما هرگز نمی تواند در امنیت و امنیت باشد ، اگر اجازه دهیم که ایستادگی کند … “، در توییتر توییتر نوشت.

“بنابراین ، اگر بخش 230 بسیار خطرناک و ناعادلانه به عنوان بخشی از قانون مجوز دفاع ملی (NDAA) به طور کامل لغو نشود ، من مجبور می شوم وقتی لایحه را به دفتر قطعنامه بسیار زیبا ارسال می کنم ، به صراحت VET را VET کنم. اکنون آمریکا را پس بگیرید. با تشکر! ترامپ در توییتی ادامه داد.

گابارد سپس به نقل از ترامپ گفت: “من کاملاً در این مورد از شما حمایت می کنم. لطفا عقب ننشین آزادی و آینده کشور ما در معرض خطر است. “

روز پنجشنبه ، ترامپ در توئیتی جمهوریخواهان را در کنگره متهم کرد که در حذف بند 230 ، “چند روز پس از وتو برای هزینه های نظامی” وتو را در حالی که شامل لغو قانون است ، “سرد” کرد. (مرتبط: ترامپ جمهوریخواهان را به “سرد شدن پا” با حذف بخش 230 متهم می کند)

حتما بخوانید:
معرفی بیش از 8300000 حساب تجاری به سازمان امور مالیاتی

کنگره در حال کار برای تصویب قانون مجوز دفاع ملی (NDAA) است ، این لایحه سالانه است که اولویت های نظامی را تأمین می کند ، اما ترامپ گفته است که هر نسخه از لایحه را که شامل حذف بند 230 نباشد ، وتو می کند.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید