“لطفا به من توهین نکنید”: مگان مک کین از بیل کریستول به دلیل حمایت از نیرا تندن انتقاد می کند


مگان مک کین روز دوشنبه پس از فراخواندن از محافظه کاران برای حمایت از نقش بالقوه نیرا تاندن در دولت بایدن ، در بیانیه ای از بیل کریستول ، کارشناس سیاسی انتقاد کرد.

مک کین در توییتر خود نوشت: “لطفاً به من توهین نکنید و بگویید که من به عنوان یک محافظه کار جدی ، باید از رهبر گروه حامی چپ میانه ، مرکز پیشرفت آمریکا حمایت کنم.” (مربوط می شود: انتخاب بایدن برای هدایت یک سرویس بودجه توصیه شده توسط لیبی برای “پس دادن ما با پول نفت”)

وال استریت ژورنال گزارش داد ، رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، تاندن ، رهبر اندیشکده چپ میانه ، مرکز پیشرفت آمریکایی را به عنوان مدیر دفتر مدیریت و بودجه دولت خود انتخاب خواهد کرد. کریستال توییت حمایت از تندن در روز دوشنبه ، پاسخ مک کین را برانگیخت.

کریستال گفت: “محافظه کاران جدی ، میانه روهای مسئول و لیبرال های تندرو باید یک رهبر متفکر OMB را بخواهند.”

“OMB جایی است که پروژه های نسنجیده دبیران کابینه می میرند ، جایی که برنامه ها ارزیابی می شوند ، جایی که مصالحه می شود. Neera Tanden فرد مناسبی برای این شغل است. ”

مک کین گفته های کریستال را “از نظر عقلی غیر صادق و تشنه” خواند.

حتما بخوانید:
تغییرات پی در پی در مالیات واردات؛ از دژپانسند تا خاندوزی/ واحدهای تولیدی باید عوارض گمرکی بپردازند

پولیتیکو گزارش داد ، تاندن علاوه بر ریاست اعتماد مغز چپ ، قبلاً در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری باراک اوباما رئیس جمهور سابق و هیلاری کلینتون وزیر خارجه سابق به عنوان مشاور ارشد سیاست خدمت کرده است.

کریستال روزنامه نگار و نویسنده محافظه کاری بود و بخشی از جنبش جمهوریخواهان هرگز ترامپ نبود ، به گزارش هیل. مک کین در تمام دوره مبارزات انتخاباتی خود از بایدن انتقاد کرده است.

مک کین و کریستول ، مدیر دفاع از دموکراسی با هم ، بلافاصله به درخواست بنیاد دیلی کالر نیوز برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید