قصاص: دانا باش می گوید ترامپ می داند که باخته است و دادخواست ها انتقام است


دانا باش ، خبرنگار CNN روز پنجشنبه گفت که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در تلاش است تا “بازگشت” را دنبال کند.

باش برای آندرسن کوپر ، مجری برنامه ، توضیح داد که منابع وی به او گفته اند که ترامپ آگاه است که پرونده های قضایی و بازبینی در نهایت پیروز انتخابات او نخواهد بود ، اما او عمداً به همان روشی که فکر می کرد دموکرات ها است ، محاصره می کند. او این کار را پس از پیروزی در سال 2016 انجام داد. (مرتبط: “من فکر نمی کنم آنها در حال آموزش گرفتن گلوله از رئیس جمهور هستند”: دانا باش می گوید ترامپ سرویس مخفی را به خطر می اندازد)

نگاه میکنم:

“دانا ، شما گزارش می دهید كه پرزیدنت ترامپ می داند كه او ضرر كرده است ، اما انتقام اجتناب ناپذیر را به تعویق می اندازد. کوپر گفت: “آنچه شنیده ای توضیح بده.”

همه چیز از این واقعیت آغاز شد که به گفته منابع وی ، ترامپ “در قلب خود” می دانست که پیروز نخواهد شد.

وی ادامه داد: “ما این را از منابع دیگر شنیده ایم.” “اما آنچه این منبع اضافه کرد این بود که آنچه رئیس جمهور صریحاً می گوید این است که وی معتقد است دموکرات ها ، هنگامی که رئیس جمهور در سال 2016 پیروز شد ، تلاش کردند پیروزی خود را از تحقیقات روسیه ، پرونده و پرونده نامشروع جلوه دهند. هر آنچه با آن ارتباط داشت و بنابراین او از کتاب بازی آنها استفاده می کند. همین – فکر او همین است. “

حتما بخوانید:
هدرز چیست و بررسی کامل تقویت سیستم تخلیه خودرو با هدرز - مجله تخصصی خودرو

باش افزود: “و او ، شما می دانید ، من از كلمه بازگشت استفاده می كنم.” وی همچنین ادعا می کند که اصرار وی به تقلب در انتخابات مخرب است.

کوپر سپس مداخله کرد و پرسید که رئیس جمهور پس از رد پرونده های متعدد ، از وودی شخصی خود ، رودی جولیانی ، بازدید می کند.

“رئیس جمهور می خواهد کسی برای او بجنگد. رئیس جمهور می خواهد کسی در آنجا باشد که بتواند در هر سوراخ خرگوش احساس راحتی کند. ” وکلای دیگری که اعتماد بیشتری به قانون انتخابات دارند را نمی توان در هیچ کجایی یافت و دلیل آن وجود دارد ، اندرسون ».


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید