قانون گذاران مورد حمایت ترامپ می خواهند SCOTUS پیروزی بایدن در پنسیلوانیا را باطل کند


بلومبرگ سه شنبه شب گزارش داد ، نمایندگان حامی ترامپ از دادگاه عالی ایالات متحده خواسته اند گواهی پنسیلوانیا برای پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن را لغو کند.

تلاش های منتسب به مایك كلی جمهوری خواه طرفدار جمهوری خواه ترامپ معتقد است كه مجمع عمومی پنسیلوانیا قبل از انتخابات 2020 قوانین رای گیری پستی را به طور غیرقانونی اصلاح كرده استدلال كلی همان است كه دادگاه عالی پنسیلوانیا روز شنبه آن را رد كرد. . به گزارش بلومبرگ ، اکنون این تصمیم به عهده عدالت ساموئل آلیتو است که ادعاهای فوری مربوط به پنسیلوانیا را بررسی می کند.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، مایک کلی و همسرش ویکتوریا ، نماینده خود را به حضور در فرودگاه بین المللی اری در اری ، پنسیلوانیا در 10 اکتبر 2018 تبریک گفت (MANDEL NGAN / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

به گفته بلومبرگ ، آلیتو می تواند درخواست را به طور کامل رد کند ، به دادگاه کامل بکشاند یا دستور موقت صادر کند.

دادگاه عالی تشکیلات خودگردان روز شنبه گفت: “تظاهرات در مورد این موضوع جای تردید نیست.” “خواهان ها بیش از یک سال پس از لازم الاجرا شدن قانون 77 ، این چالش را به مقررات قانونی مربوط به رای گیری پستی ارائه دادند.”

درخواست کلی دومین دادخواست جدید ترامپ است که در روز سه شنبه تشکیل شده است. مبارزات انتخاباتی ترامپ همچنین با طرح دعوی جدید در ویسکانسین خواستار بی اعتبار شدن بیش از 220 هزار رأی شد و گفت این ایالت آرا m را اشتباه شمرده است.

حتما بخوانید:
بیماری قارچ سیاه در بیماران دچار ضعف سیستم ایمنی بروز می کند

چالش های حقوقی ترامپ در آریزونا ، جورجیا ، میشیگان و نوادا کنار گذاشته شده یا پس گرفته شده است و سایر چالش های وی در حال کاهش است.

سخنگوی کاخ سفید ، کیلی مکنانی قبل از روز شکرگذاری گفت که ترامپ انتخابات را به رسمیت نمی شناسد تا زمانی که کالج انتخابات پیروزی بایدن را رسماً تأیید کند. کالج انتخاباتی رای گیری رسمی خود را در 14 دسامبر برگزار کرد و مبارزات انتخاباتی ترامپ تا 8 دسامبر فرصت دارد تا تمام اختلافات حقوقی را تکمیل کند.

دادستان کل بیل بار نیز به آسوشیتدپرس گفت که وزارت دفاع هیچ مدرکی مبنی بر لغو نتایج انتخابات 2020 در روز سه شنبه توسط تقلب در رای دهندگان پیدا نکرده است. وی بیش از سه هفته پیش به وزارت دادگستری دستور داد تا هرگونه ادعای معتبر درباره تقلب در انتخابات را بررسی کند.

بار به AP گفت: “تا به امروز ، ما تقلب گسترده ای را ندیده ایم که بتواند نتیجه متفاوت انتخابات را تحت تأثیر قرار دهد.” (مرتبط: گزارش: رودی جولیانی درباره گرفتن بخشش پیشگیرانه با ترامپ بحث می کند)

با این حال ، وودی ترامپ ، رودی جولیانی ، به سرعت اظهارات بار را رد کرد.

جولیانی گفت: “با كمال احترام به دادستان كل ، هیچ شباهتی به تحقیقات وزارت دادگستری وجود نداشته است.” “ما شواهد کافی از رأی گیری غیرقانونی را حداقل در شش ایالت جمع آوری کرده ایم که آنها تحقیق نکرده اند. شاهدان بسیاری داریم که سوگند یاد می کنند که جنایات کلاهبرداری در رای دهندگان را دیده اند. از نظر دانش ما ، هیچ کس با DOJ مصاحبه نکرده است. وزارت دادگستری همچنین هیچ دستگاه رأی گیری را مورد بازرسی قرار نداد و آنها نیز از قدرت احضار خود برای تعیین حقیقت استفاده نکردند. “

حتما بخوانید:
دستورالعملهای بازسازی ساختمان؛ نکات اجرایی، مصالح و


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید