[ad_1]

روز سه شنبه ، قاضی منطقه جفری وایت دو قانون توسط دولت ترامپ را لغو کرد که می تواند تعداد ویزاهای صادر شده به کارگران ماهر خارجی را سالانه کاهش دهد.

آسوشیتدپرس گزارش داد ، دولت ترامپ در ماه اکتبر از تغییرات جدید در برنامه ویزای H-1B خبر داد ، که شامل شرایط جدید دستمزد برای شرکت هایی است که کارگران ماهر خارجی را استخدام می کنند و مشاغل خاص خاص را محدود می کنند.

AP گزارش داد ، معاون وزیر کار پاتریک پیتزلا گفت که با بهبود اقتصاد از بیماری همه گیر ، این تغییرات لازم است.

وی گفت: “در حالی كه میلیون ها آمریكایی در جستجوی كار هستند در حالی كه اقتصاد به بهبود خود ادامه می دهد ، اقدامات فوری برای محافظت از خود در برابر خطراتی كه نیروی كار خارجی ارزان تر می تواند برای رفاه كارگران در ایالات متحده ایجاد كند ، مورد نیاز است.”

با این حال ، وایت روز سه شنبه این قوانین را رد کرد و خاطرنشان کرد که دولت رویه ها را دنبال نکرده و ادعا می کند که تغییرات به دلیل همه گیری لازم بوده است ، زیرا دولت ترامپ قبلا پیشنهاد کرده بود که این قوانین را قبل از ماه اکتبر پیشنهاد کند. (مربوط می شود: قاضی ایالات متحده قانون “تعقیب عمومی” ترامپ ، که نامزدهای کارت سبز را رد می کند ،)

وایت نوشت: “بیماری همه گیر COVID-19 رویدادی فراتر از کنترل متهم است ، اما با این وجود تحت کنترل متهم بود که زودتر از آنها اقدام کند.”

وایت گفت که در حالی که وزارت امنیت داخلی (DHS) ادعا می کند این ویروس به کارگران آسیب می رساند ، اتاق بازرگانی “استدلال بهتری” دارد زیرا آنها ادعا می کنند DHS تجزیه و تحلیل گسترده ای از بیکاری ارائه داده است و از نزدیک به چگونگی بازار نگاه نکرده است. نیروی کار برای انواع موقعیت های کارگران H-1B بود.

وایت نوشت: “شواهد مربوط به سطح بیکاری که بیشترین ارتباط را با درخواست های ویزای H-1B دارد ، نشان دهنده یک وضعیت اضطراری” وحشتناک “نیست.”

دانشگاه یوتا ، که از اتاق بازرگانی و سایر دانشگاهها شکایت می کند ، استدلال می کند که طبق قانون جدید ، یک شرکت مجبور می شود در صورت تمدید ویزا ، به کارمند خود 208،000 دلار برای کار پرداخت کند ، در مقایسه با حقوق فعلی 80،000 $ ، طبق AP

به گزارش AP ، قوانین دستمزد از ماه اکتبر به اجرا درآمد ، در حالی که مقررات دیگر از روز دوشنبه اجرا می شوند.

شاکیان همچنین ادعا می کنند که اطلاع عمومی کافی برای اظهارنظر در مورد تغییرات که وایت با آن موافقت کرد ، نبود. وایت حکم داد که دولت برای اجرای قوانین تحت قانون آیین دادرسی اداری ، که ادارات دولتی را ملزم به پاسخگویی در برابر مردم می کند ، با درخواست یک روند برای تصویب مقررات جدید ، شکایت نکرده است.

وایت نوشت: “متهمان نتوانستند اثبات كنند كه دلیل خوبی برای كنار گذاشتن گفتمان منطقی و متفكرانه ارائه شده توسط آگهی های APA و الزامات اظهار نظر وجود دارد.

به گزارش AP ، ایالات متحده هر ساله تا 85000 ویزای H-1B در مناطقی مانند فناوری ، مهندسی و پزشکی صادر می کند که سه سال به طول می انجامد و می تواند تمدید شود.[ad_2]

منبع: outlandernews.ir