قاضی پس از تأیید این ایالت از نتایج انتخابات پنسیلوانیا دستور تعلیق داد


قاضی دادگاه مشترک المنافع پنسیلوانیا دستور تعلیق صدور گواهینامه نتایج انتخابات ایالتی روز چهارشنبه را صادر کرد ، اگرچه مشخص نیست که این نتیجه چه تاثیری خواهد داشت ، زیرا این ایالت نتایج انتخابات را روز سه شنبه تأیید می کند.

قاضی دادگاه جامعه ، پاتریشیا مک کالو ، این دستور را صادر کرد که روزنامه دیلی کالر در دفتر دادگاه تأیید کرد. این قرارداد “تا آنجا که اقدامات بیشتری برای بهبود صدور گواهینامه نتایج” انجام شود ، گواهی نتایج را مسدود می کند. فرماندار دموکرات پنسیلوانیا ، تام ولف گفت وزارت امور خارجه پیروزی رئیس جمهور بایدن را در روز سه شنبه تایید کرد.

جوش شاپیرو ، دادستان کل ایالات متحده گفت که این دستور تأثیری در صدور گواهینامه روز سه شنبه نداشته و دفتر وی آماده شکایت است.

دستور مک کالو در پاسخ به دادخواست اعضای جمهوری خواه و نامزدهای مجلس قانون ایالتی که ادعا کردند قانون رای گیری از طریق پست ایالت ناقض قانون اساسی پنسیلوانیا است ، انجام شد. اساسنامه ، قانون 77 ، در اکتبر 2019 امضا شد. (مرتبط: کاخ سفید سفر ترامپ با جولیانی را برای شرکت در جلسه دادرسی انتخابات پنسیلوانیا لغو می کند)

رودی جولیانی ، شهردار سابق شهر نیویورک ، وکیل شخصی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در یک کنفرانس خبری برای بحث در مورد دعاوی مربوط به انتخابات در ترمینال خصوصی هواپیمایی Atlantic Aviation PHL در فیلادلفیا ، پنسیلوانیا ، ایالات متحده ، 4 نوامبر صحبت کرد. 2020 (REUTERS / مارک کاوزلاریچ)

در این بیانیه آمده است: “قانون 77 گسترده ترین و اساسی ترین تغییر در قانون رای گیری پنسیلوانیا است.” “همانند تلاش های تاریخی قبلی برای تمدید غیرقانونی رای گیری پستی طبق قانون ، که از اوایل قانون رای گیری غیرحضوری در سال 1839 لغو شد ، قانون 77 نیز اقدام غیرقانونی دیگری برای رفع محدودیت های رای گیری غیرحضوری است که توسط قانون اساسی مقرر شده است. از پنسیلوانیا ، بدون اینکه ابتدا اقدامات لازم برای اصلاح قانون اساسی را برای اجازه گسترش اعمال کند. “

حتما بخوانید:
نظم و انضباط ارتباطات در سیاست مهم است

دستور McCollough می گوید بقیه کارهای صدور گواهینامه – در صورت وجود – باید تا جلسه دادرسی روز جمعه متوقف شوند.

این دستور ساعاتی قبل از شهادت وادی مبارزات انتخاباتی ترامپ ، رودی جولیانی ، درمورد ادعاهای کلاهبرداری رأی دهندگان در این ایالت در مجلس قانونگذاری پنسیلوانیا ارائه شد. قانونگذار جمهوری خواه همچنین شهادت تعدادی از کارگران انتخابات را شنید که ادعا کردند در هنگام شمارش آرا شاهد بی نظمی در تقلب بوده اند.

دادگاه منطقه پنسیلوانیا دادخواست فدرال علیه کارزار کلاهبرداری ترامپ در روز شنبه را رد کرد.

متیو بران ، قاضی منطقه ایالات متحده نوشت: “استدلال های حقوقی فشرده و بدون دلیل و اتهامات احتمالی به این دادگاه ارائه شد ، تقاضای تجدید نظر در تقاضای عملیاتی غیر قابل تقسیم و بدون پشتوانه است.” “در ایالات متحده ، این نمی تواند حق رای دادن به یک رای دهنده را توجیه کند ، چه رسد به همه رای دهندگان در ششمین ایالت پرجمعیت آن. مردم ، قوانین و نهادهای ما خواستار مطالبات بیشتر هستند. “
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید