[ad_1]

یک قاضی نوادا درخواست حزب ایالت جمهوری خواه برای تغییر رویه تأیید امضا در برگه های رای گیری در روز جمعه را رد کرد ، زیرا ایالت در میدان جنگ هنوز آرا full کامل خود را منتشر نکرده است.

به نقل از فاکس نیوز ، قاضی دادگاه منطقه ، اندرو گوردون ، پیشنهاد پیشنهادی دو نامزد GP عمومی ایالت را رد کرد و گفت که تغییر روند “شمارش آرا” را مختل می کند.

به نقل از فاکس ، گوردون گفت: “من نمی دانم که شاکیان احتمال موفقیت را از حیث ادعاهای شاکیان نشان داده اند.” “ایجاد مزاحمت در شمارش آرا به نفع عموم نیست.”

فاكس گفت: جمهوری خواهان در نوادا خواستار شمارش آرا only شدند اما نمایندگان مجلس دموكرات اصرار داشتند كه این اقدام منجر به “هرج و مرج و سردرگمی” خواهد شد.

به گفته فاکس ، یک وکیل دموکرات گفت: “کل کشور به دنبال نتایج انتخابات نوادا و کلارک است.”

فاکس گفت ، دولت رئیس جمهور دونالد ترامپ برای جلوگیری از شمارش “آرای غیرقانونی” ، یک دادخواست جداگانه در این ایالت در صحنه جنگ تشکیل داده است. بر اساس این نشریه ، ترامپ ادعا می کند که تعدادی از رای دهندگان در این ایالت یا فوت کرده اند و یا ساکن نیستند. (مرتبط: جو بایدن ترامپ را در نوادا شکست می دهد)

یک مقام دولت ترامپ با اعلام این دادخواست به فاکس گفت: “ما متقاعد شده ایم که وقتی همه آرا legal قانونی جمع آوری شود – و فقط آرا legal قانونی محاسبه شود – پرزیدنت ترامپ ایالت نوادا را برنده خواهد شد.”

بر اساس نقشه انتخابات نیویورک تایمز در زمان انتشار ، جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات ، که برنده انتخابات اعلام شده است ، در نوادا با 94.9٪ به 47.9٪ منجر می شود.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر