قاضی ادعای ترامپ در پنسیلوانیا را رد کرد ، به استناد “تنش”


واشنگتن پست گزارش داد ، یک قاضی فدرال دادخواست شنبه شب مبارزات انتخاباتی ترامپ را که به دنبال جلوگیری از صدور گواهینامه نتایج انتخابات پنسیلوانیا است ، رد کرده است.

در این دادخواست ادعا شده است كه جمهوری خواهان در انتخابات پنسیلوانیا به طور غیرقانونی از محروم بودند ، زیرا برخی از شهرستانها اجازه “درمان آرا” را می دهند ، روشی كه در آن از ساكنان خواسته می شود اشتباهات آرای خود را اصلاح كنند ، در حالی كه برخی دیگر به گزارش پست ، نه

وزیر امور خارجه پنسیلوانیا ، کتی بوکور خواستار رد دعوی شد و قاضی منطقه ایالات متحده متیو دبلیو بران این درخواست را شنبه شب پذیرفت. (مرتبط: در اینجا آنچه در واقع در دادخواست های ترامپ در پنسیلوانیا وجود دارد)

در این دادخواست ، مبارزات انتخاباتی ترامپ از دادگاه خواسته بود “نزدیک به هفت میلیون رأی دهنده را از حقوق خود محروم کند”.

بران گفت: “این دادگاه نتوانسته است پرونده ای را پیدا كند كه در آن شاكی در انتخابات به دنبال چاره ای جدی برای آن بوده باشد ، با توجه به مقدار زیادی آرا requested باطل شده.”

پست گزارش داد که رئیس جمهور منتخب جو بایدن در پنسیلوانیا 81000 رای دارد. Bukvar قرار است پس از ارسال نتایج رسمی شهرستان ها در روز دوشنبه ، میزان آرا را تأیید کند.

وادی رئیس جمهور ترامپ ، رودی جولیانی ، در جلسه دادرسی روز سه شنبه در ویلیاماسپورت ، پن حضور یافت. برای توجیه دادخواست ، گزارش “نامه”. جولیانی پرونده را تحویل گرفت در حالی که پنج وکیل دیگر که روی آن کار می کردند استعفا دادند.

حتما بخوانید:
مزایا و معایب تیونینگ ماشین (ترفندهای خودرو)

بران گفت که این پرونده براساس “استدلال های قانونی متشنج و بدون دلیل و ادعاهای حدسی” است.

در بیانیه آمده است: “در ایالات متحده ، این نمی تواند حق رای دادن به یک رای دهنده را توجیه کند ، چه رسد به همه رای دهندگان در ششمین ایالت پرجمعیت آن.” “مردم ، قوانین و نهادهای ما خواستار مطالبات بیشتری هستند.”

در ابتدا ، پرونده ادعا می كرد كه ناظران نظرسنجی جمهوریخواهان از مشاهده آرای شمارش شده منع شده اند. پست گزارش داد ، متهمان – هفت شهرستان در پنسیلوانیا و بوكوار – اتهامات را انكار كردند. (مرتبط: کمپین ترامپ از پنسیلوانیا شکایت می کند به این امید که ایالت به سادگی آن را برنده اعلام کند)

نسخه اصلاح شده این پرونده ، كه یكشنبه گذشته تشکیل شد ، شامل ادعاهایی مبنی بر امتناع ناظران از نظرسنجی از شمارش آرا نیست. جولیانی و دیگر مشاوران ترامپ در یک زمان گفتند که این پرونده ها لغو نشده است ، سپس گفتند که “از نظر استراتژیک تصمیم به بازسازی” گرفته اند. در پرونده های قضایی بعدی ، آنها گفتند که حذف ادعاها اشتباه است.

بران درخواست جولیانی را برای افزودن ادعاهای ناظران نظرسنجی به نسخه سوم پرونده رد كرد.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید