“فکر نمی کنم او اعتراف کرد که کاکوس آیووا خود را به تد کروز از دست داده”: کاسی هانت می گوید ترامپ از برچسب بازنده متنفر است


گزارشگر NBC ، كاسی هانت گفت كه رئیس جمهور دونالد ترامپ از “هر فرصتی تا حد پوچ” استفاده می كند تا از عنوان “بازنده” اعلام نشود.

هانت به عنوان میزبان چاک تاد در دیدار یکشنبه با مطبوعات توضیح داد که ترامپ در تمام طول زندگی شخصی و شغلی خود تلاش آشکاری انجام داده است تا تقصیر را منتفی کند و از مسئولیت شکست خودداری کند. (مربوط می شود: کاسی هانت از MSNBC می گوید انتخاب یک زن باعث حل “شخصیت” در سیاست خواهد شد)

نگاه میکنم:

تاد این بخش را با گفتن اینکه ترامپ مدت هاست از رسانه ها شکایت کرده و می گوید مطبوعات خصوصاً نسبت به او ناعادلانه هستند ، خواه موضوع فعالیت های تجاری وی باشد یا ازدواج او ، این بخش را آغاز کرد.

“همیشه یک بهانه و دلیل وجود دارد. هرگز زمانی برای پذیرفتن حقایق درجا وجود ندارد. تاد استدلال کرد که این فقط کار سیاسی ، شغلی تجاری و حرفه اش نیست.

هانت با بیان اینکه ظاهراً ترامپ به جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق باخته است ، ادامه داد: “او بیشتر وقت خود را در تمام این مشاغل صرف می کند تا از برچسب” بازنده “جلوگیری کند. “این چیزی است که او نمی تواند از آن فرار کند ، حتی اگر در چند هفته گذشته از زمان اعلام واقعی انتخابات ، همه روش ها را به سمت پوچ و بی معنا امتحان کرده است.”

هانت ادامه داد: “در آیووا به یاد داشته باشید ، من فکر نمی کنم او حتی اعتراف کند که در سال 2016 دیدار آیووا را به تد کروز از دست داد.” “او تمام دوران ریاست جمهوری خود را صرف حمله به رسانه ها کرده و در مورد دلیل این کار خود کاملاً شفاف عمل کرده است. او می گوید ، “خوب ، دلیل این کار من این است که وقتی آنها چیزی را بگویند که من دوست ندارم ، هیچ کس آنها را باور نخواهد کرد.”

حتما بخوانید:
باربری تریلی، حمل بار تریلی، نرخ کرایه تریلی

در پایان ، هانت گفت تنها سوالی که باقی خواهد ماند این خواهد بود که ترامپ برای خنثی کردن اعتماد به نهادها و انتخابات آینده چه خسارتی وارد کرده است ، تلاش می کند تا همه را قانع کند آنچه را که “باور نکردنی” می بینند.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید