فکر می کنید همه چیز نمی تواند عجیب و غریب شود؟ حالا رودی جولیانی در یک کنفرانس مطبوعاتی در حال تبدیل شدن به “پسر عموی من وینی” تمام عیار است


رودی جولیانی ، وکیل مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور دونالد ترامپ ، صحنه ای را از “پسر عموی من وینی” به صحنه برد تا یکی از استدلال های خود را در مورد ادعای تقلب در رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری نشان دهد.

رودی جولیانی ، شهردار سابق نیویورک که ریاست دادگاه رئیس جمهور دونالد ترامپ را پس از انتخابات بر عهده دارد ، در کنفرانس مطبوعاتی روز پنجشنبه صحنه “پسر عموی من وینی” را که در آن شاهد است بینایی ضعیفی دارد ، مقایسه کرد. ترامپ هنوز نزدیک به دو هفته پس از آنکه چندین رسانه جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق را برنده اعلام کرد هنوز انتخابات را به رسمیت نمی شناسد.

جولیانی گفت: “این افراد دورتر از دختر عموی من وینی بودند.” “آنها چیزی نمی توانستند ببینند.” (مرتبط: میک مولوانی نگران نقش رودی جولیانی در پرونده های انتخاباتی است: “این یک نمایش تلویزیونی نیست”)

نگاه میکنم:

جولیانی افزود که این فیلم کمدی یکی از “فیلم های قانونی مورد علاقه” وی است.

از 3 نوامبر ، ترامپ و تیم حقوقی او دارند ادعا می کند که مشاهده کنندگان نظر سنجی جمهوری خواهان از حضور در نزدیکی مراکز رای دهی در شهرستان های دموکرات منع شده اند.

رئیس جمهور روز جمعه جولیانی را به عنوان مسئول دادخواست های حل نشده قرار داد. این کمپین پرونده های حقوقی زیادی را در پنسیلوانیا ، نوادا ، میشیگان ، جورجیا و ویسکانسین تشکیل داده است ، اما به گفته فایننشال تایمز ، تا حد زیادی شکست خورده است.

ستاد انتخاباتی ترامپ روز پنجشنبه به یک دادخواست در میشیگان خاتمه داد.

حتما بخوانید:
رهبران قانونگذاری می گویند که پس از دیدار با رئیس جمهور ترامپ هیچ مدرکی مبنی بر تغییر پیروزی بایدن در میشیگان مشاهده نمی کنند

وندی وایزر ، مدیر برنامه دموکراتیک در مرکز دادگستری برنان ، به ABC News گفت: “شما آخرین بازدم این تلاش های قانونی توسط رئیس جمهور را مشاهده می کنید.” “این یک تلاش قانونی ناموفق بود که از ابتدا هیچ مسئله واقعی را مطرح نکرد. همه ما می دانستیم که این فیلم چگونه به پایان می رسد. اگر فیلمنامه را می نوشتم ، اینجا را تمام می کردم. “

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را در بر گیرد. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید