“فقط مزخرفات”: بخش بهداشت. هازارد ادعاهای بایدن را برای فقدان برنامه توزیع واکسن شکست داد


وزیر بهداشت و امور بشردوستانه الکس هازارد با رئیس جمهور منتخب جو بایدن تماس گرفت که هیچ برنامه ریزی دقیق برای توزیع واکسن ویروس کرونا وجود ندارد.

روز جمعه ، بایدن با انتقاد از ادعای فقدان برنامه ای برای توزیع واکسن در جریان یک رویداد در دلاور ، از دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا انتقاد کرد.

بایدن گفت: “در هر صورت ، هیچ برنامه ریزی دقیقی در مورد چگونگی بیرون آوردن واکسن از یک ظرف ، به یک سرنگ تزریق ، به دست کسی وجود ندارد.”

هازارد وقتی از کریس والاس ، مجری فاکس نیوز س askedال شد ، استعفا داد.

نگاه میکنم:

هازارد گفت: “با کمال احترام ، این فقط یک مزخرف است.” “ما برنامه های جامعی از [Centers for Disease Control and Prevention] ما با 64 حوزه قضایی بهداشت عمومی در سراسر کشور کار می کنیم ، زیرا استانداران ما برنامه های بسیار مفصلی را که ما با آنها کار کرده ایم ترسیم کرده اند. “

وی ادامه داد: “ما از داروخانه های خرده فروشی ، بیمارستان ها یا بخش های بهداشتی ، مراکز بهداشت عمومی خود استفاده می کنیم.” “این توسط ارتش ایالات متحده ، و همچنین توسط بخش خصوصی باورنکردنی ما کنترل می شود و کنترل می شود. ما سالانه صدها میلیون واکسیناسیون انجام می دهیم. ما از سیستم هایی استفاده می کنیم که شناخته شده اند و در ایالات متحده کار می کنند. “

والاس به دلیل توزیع واکسن کمتر از حد انتظار ، استدلال عدم گسترش “مطابق کتاب” را رد کرد.

هازارد گفت “ده ها میلیون دوز واکسن طلای FDA استاندارد” تا پایان سال در دسترس خواهد بود. (مرتبط: فرماندار دموکرات نیوجرسی. فیل مورفی از دولت ترامپ برای تولید واکسن تمجید کرد)

حتما بخوانید:
"جنگ کامل": وزیر دفاع ایران در مورد تجاوزهای آمریکا هشدار می دهد

Pfizer ، Moderna و AstraZeneca همه واکسن هایی را آزمایش کرده اند که ادعا می کنند بیش از 90٪ موثر هستند و در حال حاضر در انتظار تأیید FDA هستند.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید