فرماندار GOP ترامپ: “بازی گلف را متوقف کنید و منصرف شوید


لری هوگان ، فرماندار جمهوری خواه مریلند روز یکشنبه به دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا توصیه کرد “گلف بازی را کنار بگذارد و تسلیم انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن شود”.

هوگان به توییتی پاسخ داد که در آن ترامپ وی را “RINO” خواند ، اصطلاحی تحقیرآمیز که به معنی “فقط از نظر جمهوریخواه” است.

ترامپ به گزارشی استناد می کند که هوگان نزدیک به 10 میلیون دلار از کره جنوبی برای آزمایشات ناکافی ویروس کرونا برای ایالت مریلند خریداری کرده است.

“این RINO هرگز ارزیابی نخواهد کرد. هوگان به همان اندازه آزمایش های ناکافی که برای آنها پول زیادی پرداخته ، بد است! “ترامپ نوشت.

هوگان ، یک جمهوری خواه معتدل ، پاسخ داد و نوشت: “اگر شما کار خود را انجام می دادید ، فرمانداران آمریکا مجبور نمی شدند که خودشان این کار را انجام دهند تا آزمایشاتی را در وسط بیماری همه گیر پیدا کنند ، همانطور که ما در مریلند با موفقیت انجام دادیم.”

هوگان مدت هاست که از ترامپ انتقاد می کند و آشکارا به فکر به چالش کشیدن وی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 است. (مرتبط: هوگان می گوید که منتظر گزارش مولر است تا تصمیم بگیرد که آیا ترامپ را به چالش بکشد)

حتما بخوانید:
ورق پی وی سی فومیزه - ادرس

بیشتر جمهوری خواهان ترامپ را به واگذاری انتخابات ریاست جمهوری به بایدن فرا می خوانند. روز شنبه ، یک قاضی فدرال پرونده مبارزات انتخاباتی ترامپ برای جلوگیری از تأیید نتایج انتخابات پنسیلوانیا را رد کرد.

سناتور پنسیلوانیا ، پات تومی ، جمهوری خواه ، پس از صدور این حکم بیانیه ای صادر کرد و از ترامپ خواست “نتیجه انتخابات را بپذیرد و روند انتقال ریاست جمهوری را تسهیل کند”.

ترامپ هیچ نشانه ای از اینکه قصد دارد از سمت بایدن کناره گیری کند ، نداده است ، اگرچه شانس کمی برای لغو رای در ایالت های کافی برای پیروزی در انتخابات دارد. ستاد انتخاباتی ترامپ روز یکشنبه این تصمیم را در پنسیلوانیا درخواست تجدید نظر کرد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را در بر گیرد. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید