فرماندار کوومو با انتقاد از روزنامه نگاران “بی احترامی” ، از ترامپ و ریاست جمهوری دفاع می کند


اندرو کوومو ، فرماندار حزب دموکرات در نیویورک ، روزنامه نگاران را به دلیل لحن بی ادبانه خود در روز دوشنبه انتقاد کرد و گفت آنها در کنفرانس های مطبوعاتی غیر حرفه ای هستند و به ترامپ بی احترامی می کنند.

“روشی که رئیس جمهور ترامپ در برخی از این کنفرانس های مطبوعاتی مورد سوال قرار می گیرد ساده است – من هرگز این لحن را با رئیس جمهور نشنیده ام … بی احترامی وجود دارد که هرگز وجود نداشته است. کوومو روز دوشنبه به آلن چارتوک ، مجری برنامه WAMC گفت: من صدها کنفرانس مطبوعاتی را در طول سالها تماشا کرده ام. (مربوط می شود: فرماندار اندرو کوومو “متکبر” ، “بی احترامی” نیویورکی های معلق در پارک ها هنگام شیوع ویروس کرونا ریپس)

چارتوک در پاسخ به این س askingال که آیا رئیس جمهور “لیاقت آن را دارد”؟ کوومو گفت این احترام به دلیل پست رئیس جمهور است ، صرف نظر از اینکه این پست را به عهده داشت.

فرماندار گفت: “خوب ، بله ، با این تفاوت که این نهاد باید نجابت داشته باشد.” “منظور شما این است که” خوب ، من رئیس جمهور را دوست ندارم و به او احترام نمی گذارم. میدانم. اما هنوز هم این دفتر رئیس جمهور است. ” (مرتبط: “بهتر داشتن ارتش”: اندرو کوومو می گوید دونالد ترامپ در نیویورک استقبال نمی کند)

نیویورک پست روز چهارشنبه نظرات کوومو را گزارش داد.

فرماندار نیویورک ، اندرو کوومو ، در 17 آوریل 2020 ، در آلبانی ، نیویورک ، یک جلسه مطبوعاتی درباره بحران ویروس کرونا ارائه داد. (عکس از متیو کاوانو / گتی ایماژ)

کوومو همچنین اشاره کرد که مطبوعات به طور كلی ، از جمله خودش ، “لحن ناخوشایند” تری نسبت به سیاستمداران داشته اند. اوایل ماه نوامبر ، او در یک جلسه مطبوعاتی از خبرنگار وال استریت ژورنال که گفته می شود از لحنی “ناخوشایند” و “توهین آمیز” استفاده کرده عصبانی بود.

حتما بخوانید:
گزارش منتشره از دریافتی های بودجه 4 ماهه سال 1401 / عوارض صادرات نفت 5 برابر و درآمدهای مالیاتی 69 درصد افزایش یافت.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید