فرماندار شهروندان را تشویق می کند تا برای افرادی که دستورات متوقف کردن COVID-19 را در طول شکرگذاری متوقف می کنند ، با پلیس تماس بگیرند


روز گذشته ، کیت براون ، فرماندار حزب دموکراتیک اورگان ، در مصاحبه ای گفت که ساکنان باید برای افرادی که محدودیت های جدید COVID-19 را نقض می کنند ، با پلیس تماس بگیرند.

به گزارش فاکس نیوز ، براون گفت: “این چیزی متفاوت نیست که اگر یک مهمانی در خیابان برگزار شود و همه افراد را بیدار نگه دارد.” “همسایگان چه می کنند؟ [in that case]؟ آنها آن را اجرای قانون می نامند زیرا بیش از حد پر سر و صدا است. درست است. این مانند نقض مصوبه صدا است. “

براون اخیراً دستور تعلیق دو هفته ای را صادر کرد و مجموعه را بیش از شش نفر از حداکثر دو خانوار محدود کرد. Oregonian گزارش داد ، کسانی که این قانون را نقض کنند می توانند به 30 روز زندان و تا 1250 دلار جریمه نقدی محکوم شوند.

جیم جوردن ، جمهوریخواه اوهایو ، به محاصره اورگان پاسخ داد و خاطرنشان كرد كه آشوب و غارت در این ایالت مجاز است ، در حالی كه اجتماعات بزرگ خانوادگی چنین نیست.

توتی اسمیت ، رئیس جمهور تازه انتخاب شده شهرستان كلكاماس ، در یك پست فیس بوكی گفت كه قصد دارد دستورات فرماندار را نقض كرده و “با هر تعداد خانواده و دوست پیدا كنم شكرانه را جشن بگیرد.” او همچنین ادعا می کند که “Gov. در غیر این صورت قهوه ای اشتباه است. “

حتما بخوانید:
بیش از 1000 خودرو خارجی در حراج دولتی اکتبر

به گفته روزنامه اورگونیان ، فرماندار همچنین اعلام کرد که “اقدامات قانونی قاطع تر” را انجام خواهد داد و از قبل با پلیس ایالتی در حال کار برای ایجاد محدودیت در جمع آوری افراد است. (مرتبط: “لغو و باطل”: دستورات اجرایی یک قاضی اورگان را توسط دولت براون COVID-19 لغو کرد)

علاوه بر این ، فاکس نیوز گزارش داد ، پاتریک آلن ، مدیر گروه بهداشت اورگان ، از شهروندان خواست که اجتماعات شکرگذاری را لغو کنند.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید