فرانک لونز: اختلافات در مورد انتخاب ترامپ می تواند “عواقب شدیدی” برای شانس GOP در گرجستان داشته باشد


فرانک لونز ، جامعه شناس جمهوری خواه ، اظهار داشت که بحث دائمی رئیس جمهور دونالد ترامپ در انتخابات می تواند “عواقب شدیدی” برای سناتورهای جمهوری خواه که برای پیروزی در دور دوم انتخابات گرجستان تلاش می کنند ، داشته باشد.

در حالی که رئیس جمهور جمهوری گرجستان دیوید پوردو و کلی لوفلر علیه کاندیداهای دموکرات جان اوسوف و رافائل وارنوک مبارزات انتخاباتی انجام می دهند ، مبارزات انتخاباتی ترامپ مجموعه ای از پرونده های قضایی را به اتهام بی نظمی در رأی دادن در ایالت های مهم حل و فصل آغاز کرده است.

با حضور در Squawk Box CNBC صبح روز دوشنبه ، لونز استدلال کرد که ادعای ترامپ مبنی بر “تقلب در انتخابات” می تواند رای دهندگانی را که جمهوری خواهان باید در این ایالت پیروز شوند “ناامید” کند.

لونز گفت: “اگر او همچنان رای دهندگان را ناامید کند … با گفتن اینکه در انتخابات تقلب صورت گرفته و رای شما اهمیتی ندارد ، این می تواند عواقب ناگواری برای دولت در تلاش برای حفظ این دو کرسی در جمهوری خواهان داشته باشد.” “من می گویم آنچه دونالد ترامپ می گوید و در شش هفته آینده انجام می دهد نتیجه رقابت سنا در جورجیا را تعیین می کند و می تواند نتیجه کل کشور ما را تعیین کند.”

نگاه میکنم:

لونز همچنین یک برتری “جزئی” در انتخابات برای جمهوری خواهان پیش بینی کرد. وی همچنین گفت كه در حالی كه 46٪ از مردم گرجستان ترجیح می دهند سناتور جمهوری خواه را انتخاب كنند – كه 4٪ دموكرات ها را رهبری می كند – 12٪ دیگر به یكی از هر حزب رأی می دهند.

حتما بخوانید:
ویرایشگر روزنامه روزانه: شرکت های بزرگ آمریکایی در تلاشند تا از مجازات استفاده از کارگران برده چینی جلوگیری کنند

وی گفت: “دموکرات ها اکنون برای بدست آوردن کنترل سنا باید هر دو کرسی را بدست آورند ، بنابراین رای منشعب به آنها کمکی نخواهد کرد.”

“بنابراین آنها خواهان ازدحام نیستند ، اما آنها می خواهند از عناصر شدیدتر ، لغو کاهش مالیات ، ایجاد دو ایالت جدید ، بسته بندی دیوان عالی جلوگیری کنند و تنها راهی که می توانند انجام دهند این است که رای جمهوری خواهان باشد. لونز نتیجه گرفت. (مرتبط: کریس کریستی تیم حقوقی ترامپ را “بی نظمی ملی” می نامد)

با در اختیار داشتن جمهوری خواهان در 50 کرسی در سنا و دموکرات ها در 48 کرسی ، دور دوم انتخابات در 5 ژانویه در گرجستان به طور موثری تعیین می کند که کدام حزب در دو سال آینده اتاق را کنترل کند.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید