فاوسی به فیلم رند پاول واکنش نشان می دهد و می گوید او “مایل نیست” به دنبال داده هایی برای حمایت از بازسازی مدارس باشد


دکتر آنتونی فاوسی روز چهارشنبه به فیلم اخیر رند پل پاسخ داد ، وی گفت که مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی “نمی خواهد” به داده های پشتیبانی شده از بازسازی مدارس نگاه کند.

فاوسی در پاسخ به پیشنهاد پاول مبنی بر اینکه فاوتی “نمی خواهد” به بررسی داده های انتقال ویروس کرونا در مدارس بپردازد ، به مک کالوم گفت: “من فکر می کنم بهتر است واقعیت های ما را روشن کنیم.” فوزی گفت: “اول از همه ، اینکه من از دیدن داده ها امتناع کردم کاملاً اشتباه است.” من تمام داده ها را بررسی کردم.

در هنگام حضور پل در نمایش مک کالوم در تاریخ 30 نوامبر ، پاول گفت: “هنگامی که سعی کردم دکتر فائوتی شش ماه پیش اطلاعات مربوط به کودکان را بررسی کند ، اطلاعات مربوط به اروپا ، جایی که آنها مدارس را باز نگه می دارند و هیچ استرسی وجود ندارد او نمی خواست نگاهش کند. او چنان محتاط بود که می خواست مدارس را تعطیل نگه دارد.

فاوتسی در حین مصاحبه گفت: “من مدتها بود که می گفتم ما باید موقعیت پیش فرض را داشته باشیم تا بچه ها را به مدرسه برگردانیم یا در مدرسه نگه داریم.” “بنابراین در آنجا تفاوتی وجود ندارد. و وقتی می گویید “قفل شده” ، باید مراقب باشید. مواردی برای نرم کردن وجود دارد ، استفاده از ماسک ، حفظ فاصله ، پرهیز از تنظیمات ملاقات که در واقع قفل نیستند. وی در حال انجام اقدامات اساسی بهداشت عمومی است که قطعاً جلوی آنها گرفته نمی شود “.

حتما بخوانید:
فرانک لونز: اختلافات در مورد انتخاب ترامپ می تواند "عواقب شدیدی" برای شانس GOP در گرجستان داشته باشد

در جریان حضور یکشنبه ABC با جورج استفانوپولوس در این هفته ، فاوسی به مجری برنامه ABC مارتا راداتز گفت که مقامات بهداشت عمومی “بستن میله ها و باز نگه داشتن مدارس” را توصیه می کنند.

“اگر به داده ها نگاه کنید ، شیوع در میان کودکان و توسط کودکان به هیچ وجه زیاد نیست. نه آنطور که ممکن است شک شود. “

“دکتر فاوسی ، هر روز ، تقریباً هر روز ، به نظر می رسد چیزهایی از شما می شنویم که نمی توانیم انجام دهیم. اما وقتی از شما می پرسند که آیا می توانیم به مدرسه برگردیم ، من اصلاً اعتماد به نفس زیادی نمی شنوم. من می شنوم “خوب ، شاید بستگی داشته باشد.” پاول در جلسه استماع سنا در ماه ژوئن گفت: “تمام این شواهد برای مدارس در سراسر جهان نشان می دهد كه هیچ جهشی وجود ندارد.”

فاوسی در پاسخ گفت: “من بسیار شدید احساس می کنم که باید همه تلاش های خود را انجام دهیم تا بچه ها به مدرسه برگردند.”


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید