طراحی داخلی منزل مسکونی مدرن و خانه شیک |09121075978

هرکدام از این مراحل اصول و ریزه کاری های مخصوص به خود را دارند که با کمک شرکت طراحی دکوراسیون داخلی منزل می توانید آنها را اجرا کنید. مشاوران شرکت طراحی داخلی مهران طاهری سعی دارند که به شما روشی را برای طراحی داخلی پیشنهاد دهند که کمترین هزینه را در کمترین زمان برای یک طراحی داخلی به روز انجام دهید. تاکنون این سبک طراحی دکوراسیون داخلی به دلیل مقرون به صرفه بودن و زیبایی خاصی که دارد در میان سبک های ایرانی بسیار پرطرفدار بوده است و یکی از پیشنهاد های شرکت مهران طاهری برای منازلی است که فضای داخلی زیادی برای دکوراسیون در نظر نگرفته اند. آبی نشانگر حالت زیادی مانند شادی، عشق و نیرومندی است. وقتی رنگ صورتی در انگشتری جادویی ظاهر شود نشانگر شادی است. بنفش در انگشتر جادویی نشانگر تعادل و شکیبایی فرد است. هر چه تناژ رنگ بنفش به قرمز نزدیک تر باشد فضا انرژیک تر و هر چه به آبی نزدیک شود فضا آرام تر دیده می شود.

به طور مثال نمی دانید باید در راهرو چه چیز هایی مورد استفاده قرار گیرد یا حتی طراحی نمای داخلی منزلتان به چه شکل باشد. با چه هدفی از دکوراسیون داخلی استفاده می قیمت طراحی داخلی مسکونی کنیم؟ همینطور تاثیر رنگ در معماری داخلی با استفاده از رنگ سفید می تواند سرزندگی، نگاهی بهتر به زندگی، روحیه ای شادابتر در ابتدای روز باشد که همگی می تواند از تاثیرات استفاده از این رنگ جذاب و دوست داشتنی باشد. اما در دکورسیون داخلی تناژ صورتی خیلی تاثیر گذار است. این کار به فضای مدرنیته مجتمعتان خیلی کمک می کند. به همین خاطر توصیه می شود رنگ سبز روشن را فقط زمانی استفاده کنید که محیط خانه خیلی روشن و نورانی باشد. اگر می خواهید رنگ یکی از دیوارهای اتاق را نارنجی بزنید توصیه می شود آنرا با سایه های تیره انتخاب کنید مانند نارنجی مایل به قرمز. Jaffery می گوید:”به منظور جذب افراد و تشویق آنها به بازدید از کل بازار، ما فود کورت و رستوران ها و همچنین یک سوپرمارکت را در طبقه دوم همراه با دسترسی به تراس بیرونی قرار دادیم و همچنین رستوران بزرگی را نیز در طبقه نهم که نمای شگفت انگیزی از شهر را هم ارائه می دهد، تعبیه کرده ایم.

حتما بخوانید:
یک نظرسنجی نشان می دهد که ترامپ در حال حاضر رهبر GOP برای سال 2024 است

بعلاوه از آنجایی که رنگ سفید کاملا خنثی و بی تاثیر بوده، هر رنگی که روبرویش قرار بگیرد سریعا خود را نشان می دهد، به همین جهت هم هست که انتخاب اول بسیاری از خانه دارها رنگ سفید است. اما برای نحوه بکارگیری این رنگ ها در نمای داخلی مجتمعتان راه های بسیاری دارید ولی قطعا حس گرمی که سنگ ها و مواد چوبی که به مخاطب می دهند را هیچ ماده دیگری نمی تواند الحاق کند. وی میافزاید: ” این طرح در یکی از قدیمیترین و زیباترین خیابانهای تهران به نام خیابان ولی عصر واقع شدهاست. توجه به ایده و طرح های مدرن در طراحی و دکوراسیون داخلی منزل حائز اهمیت است. توجه به نمای داخلی در تمام مناطق دنیا دارای اهمیت خاصی است. مسکن برای انسان به دلیل رفع نیاز به عنوان سرپناه و ایجاد فضای امن مدنظر قرار گرفته تا اینکه بتدریج کسب آسایش و رفع سایر نیازهای فیزیکی و روانی با توجه به پیشرفت انسان در طول تاریخ ، به عنوان اولویت های بعدی مطرح گردیده است.از آنجایی که انسان فطرتا خواهان ایمنی ، آرامش و مکان محفوظ می باشد، تامین مسکن مناسب یکی از مسائل مهم زندگی و معیشت بشر محسوب میگردد ، بنابراین مسکن به مفهوم فضای زندگی باید پاسخگوی تمام ابعاد فیزیکی و روانی وجود انسانها باشد.

برحسب برآوردهای اولیه و نقش پررنگ void یا همان پاسیو برای داخل این ساختمان و داشتن نور طبیعی و دسترسی به خارج از ساختمان، از این منطقه برای قرار دادن شومینه استفاده نمودیم. به گفته تیم طراحی، خریدار در ابتدا قطعه زمینی برای این کار را خریده است و هدفش هم از همان ابتدا استفاده کردن از برند های معتبر و لوکس در مجتمعی درجه یک بوده است. درست است این کار بر خلاف عرف مجتمع هایی است که دیده اید اما مطمئن باشید که به دردتان می خورد. البته ترکیب رنگ های شاد نیز در این منزل ها بسیار به چشم می خورد. برای فودکورتتان هم نیز از رنگ صندلی های سبز و کفپوش های خاکستری استفاده کنید. در طراحی مجتمع تجاریتان نیز حتما از حیاط مرکزی استفاده کنید چون احساس آرامش فوق العاده ای را برای مشتریان ایجاد می کند. پس حتما این اصل را رعایت کنید. حتما از آن در مجتمع های تان استفاده کنید. اما در استفاده از رنگ های نمای داخلی مجتمع تجاریتان، پالت رنگ شامل رنگهای خاکی مختلف که در طول فصلهای متفاوت به درختان رنگ میدهند را فراموش نکنید.

حتما بخوانید:
همه چیز درباره پکیج دیواری ایران رادیاتور نماینده رسمی نصب و تعمیرات