طبق گفته موسسه Pro-Life ، در اینجا واکسن های COVID تولید شده ، آزمایش شده با سلولهای شکسته نوزاد وجود دارد


  • م Theسسه شارلوت لوزیر ، که به زندگی می پردازد ، اطلاعاتی را در مورد ساخت واکسن ویروس کرونا با استفاده از سلول های بدست آمده از نوزادان سقط شده منتشر می کند.
  • تجزیه و تحلیل این موسسه نشان داد که بیشتر متقاضیان واکسن از رده های سلولی ناشی از سقط جنین در تولید خود استفاده نمی کنند ، اگرچه تعداد کمی از آنها از رده های سلولی ناشی از سقط جنین در آزمایش های آزمایشگاهی استفاده می کنند.
  • معاون CLI دکتر دیوید پرنتیس توضیح داد که وقتی از رده های سلولی ناشی از سقط جنین در تولید واکسن استفاده می شود ، این بدان معنی است که سلول ها “مستقیماً در تولید محصول نهایی نقش دارند” ، در حالی که آزمایشات آزمایشگاهی با استفاده از رده های سلولی مشتق از سقط از سقط جنین ، “گام از بساک حذف می شود. “

م Theسسه شارلوت لوزیر ، که به زندگی می پردازد ، اطلاعاتی را در مورد ساخت واکسن ویروس کرونا با استفاده از سلول های بدست آمده از نوزادان سقط شده منتشر می کند.

موسسه Charlotte Lozier (CLI) روز پنجشنبه نمودار جدیدی را منتشر کرد که بررسی می کند هشت واکسن پیشرو COVID با استفاده از سلولهای مشتق از سقط تولید یا آزمایش شده است. تجزیه و تحلیل این موسسه نشان داد که بیشتر متقاضیان واکسن از رده های سلولی ناشی از سقط جنین در تولید خود استفاده نمی کنند ، اگرچه تعداد کمی از آنها از رده های سلولی ناشی از سقط جنین در آزمایش های آزمایشگاهی استفاده می کنند.

پتانسیل استفاده از چنین واکسن های مورد انتظار برای استفاده از سلول های نوزادان سقط شده ، مشکلات جدی اخلاقی بسیاری از آمریکایی های مخالف سقط جنین را ایجاد می کند.

رهبران مذهبی مانند اسقف جوزف استریکلند از تایلر ، تگزاس در اوایل سال جاری گفت اگر “ما از قسمت هایی از بدن کودکان سقط شده استفاده می کنیم” این واکسن را رد می کند و می گوید: “من بچه ها را برای زندگی نمی کشم.”

در بیانیه CLI آمده است: “متأسفانه ، برخی از تولیدكنندگان واكسن ، خانواده های آمریكایی را با انتخاب استفاده از رده های سلول های جنینی بحث برانگیز در تولید یا آزمایش ، یا به دلیل عدم شفافیت ، بی مورد خانواده های آمریکایی را در وضعیت دشواری قرار می دهند.” “بسیاری از توسعه دهندگان در حال حاضر به جای استفاده از رده های سلول های حیوانی ، سلول های انسانی غیر جنینی ، مخمر یا تخم مرغ استفاده می كنند.”

حتما بخوانید:
کوچک کردن سینه مردان (Gynecomastia)

این موسسه در بیانیه ای گفت: “ما از همه توسعه دهندگان می خواهیم در آینده از این فرصت ها استفاده كنند.” “این باعث کاهش تنوع واکسن در افرادی که با استفاده از رده های سلول های جنینی مخالف هستند می شود ، در نتیجه تأثیر واکسن بر سلامت عمومی افزایش می یابد.”

CLI واکسن های تولید شده توسط Pfizer / BioNTech ، Moderna ، AstraZeneca ، Johnson & Johnson ، Novavax ، Sanofi / GSK ، Inovio و Mer را ارزیابی می کند. (مرتبط: اینجا قانونگذارانی هستند که پس از گفتن به شما از ماندن در خانه خودداری کردند)

تجزیه و تحلیل نشان داد که هر دو AstraZeneca و Johnson & Johnson از رده های سلولی ناشی از سقط جنین در توسعه ، تولید و آزمایش آزمایشگاهی استفاده می کنند.

تجزیه و تحلیل نشان داد که Pfizer / BioNTech ، Moderna ، Novavax و Inovio از سلولهای حاصل از سقط جنین در برخی آزمایشات استفاده کردند ، اما در آزمایشات دیگر از سلولهای مشتق از سقط جنین استفاده نکردند. تجزیه و تحلیل نشان داد که این چهار نفر از سلولهای سلولی مشتق از سقط در تولید یا تولید واکسن استفاده نکرده اند.

این روش نمی تواند تعیین کند که آیا Sanofi / GSK و Merck از رده های سلولی ناشی از سقط جنین در آزمایش آزمایشگاهی استفاده کرده اند یا خیر ، اما خاطرنشان کرد که Sanofi / GSK و Merck از خطوط سلولی مشتق از سقط جنین در تولید یا تولید واکسن استفاده نکرده اند.

در بیانیه CLI آمده است: “باید دید کدام واکسن ها برای استفاده اضطراری تأیید می شوند و چه زود در دسترس بیماران قرار می گیرند.” “CLI همچنان به مردم امکان دسترسی به اطلاعات به موقع و دقیق را می دهد تا افراد و خانواده ها بتوانند همه عوامل – از جمله علوم سكولار و سنت های دینی – را ارزیابی كنند و مطابق با وجدان خود درباره واكسن تصمیم بگیرند.”

معاون رئیس CLI ، دکتر دیوید پرنتیس به بنیاد Daily Caller News توضیح داد که وقتی از خطوط سلولی ناشی از سقط جنین در تولید واکسن استفاده می شود ، این بدان معنی است که سلول ها “مستقیماً در تولید محصول نهایی ، واکسنی که تزریق می شود ، نقش دارند. در دست ما “

حتما بخوانید:
کاربرد پتاسیم هیدروکسید از نوشابه تا باتری ماشین

پرنتیس در مورد رده های سلولی ناشی از سقط جنین که در تولید واکسن استفاده می شود ، گفت: “این یک عنصر اساسی واکسن نهایی است.” وی افزود: اگرچه این ارتباط از نظر زمانی و مکانی بسیار دور است ، اما سقط جنین چند دهه پیش اتفاق افتاده است و از آن زمان سلول ها در آزمایشگاه رشد کرده اند ، اما ارتباط با سقط جنین همچنان ادامه دارد و برای بسیاری از آمریکایی ها نگران کننده است. “

به گفته پرنتیس ، آزمایش های آزمایشگاهی با استفاده از رده های سلولی ناشی از سقط جنین از نظر اخلاقی مشکل کمتری دارند ، زیرا این “مرحله ای است که از گل ماسه برداشته می شود”.

وی توضیح داد: “وقتی از خط سلول سقط جنین در آزمایش های آزمایشگاهی استفاده می شود ، این در خط تولید انجام نمی شود.” “این یک آزمایش تأییدی است که بر روی آخرین واکسن برای تأیید آنچه دانشمندان معتقدند تولید کرده اند انجام شده است.”

وی ادامه داد: “بنابراین این یک مرحله دیگر برداشته شده است ، و هیچ چیزی برای لمس سلول سلولی ناشی از سقط جنین وجود نداشت که در محصول نهایی واکسن یا در دست ما قرار گرفت.” “برای برخی ، این اضطراب را به طور کامل از بین نمی برد. توجه به این نکته مهم است که روشهای آزمایشی وجود دارد که می تواند با سلولهایی که از سقط جنین مشتق نشده اند انجام شود. “

پرنتیس تأكید كرد كه CLI امیدوار است كه توسعه دهندگان از این روش ها استفاده كنند و افزود: “این باعث كاهش تنوع واكسن در افرادی می شود كه با استفاده از رده های سلول های جنینی مخالفت می كنند ، در نتیجه تأثیر واكسن بر سلامت عمومی افزایش می یابد.” .

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید