صندلی Valadao Flips House جمهوری خواه سابق ، سومین نفر در کالیفرنیا است


آسوشیتدپرس گزارش داد ، دیوید والادائو جمهوری خواه سابق کالیفرنیا ، منطقه 21 کنوانسیون کالیفرنیا را به جای نماینده دموکرات تی جی کاکس ، یازدهمین کرسی مجلس که در انتخابات عمومی 2020 به حزب جمهوری خواه تبدیل شده بود ، به دست آورد.

AP گزارش داد ، والادائو که در سال 2018 صندلی کاکس را با 862 رأی از دست داد ، سومین جمهوریخواه است که جایگزین کرسی دموکرات ها به نمایندگی از کالیفرنیا در سال جاری می شود. (مرتبط: مردم کالیفرنیا علیه پیشنهادی که عملکرد مثبت را بازگرداند رأی می دهند)

بر اساس گزارش نیویورک تایمز ، این رقابت جمعه برگزار شد و والادائو 50.5٪ آرا را در مقابل 49.5٪ Cox کسب کرد. والادائو روز چهارشنبه در بیانیه مطبوعاتی پیروزی خود را اعلام کرد.

والادائو در بیانیه ای گفت: “بار دیگر ، حمایت و ایمان به دره مرکزی در وجود من متأثر شده است.”

والادائو گفت: “من به تی جی کاکس به خاطر مبارزات انتخاباتی خود تبریک می گویم و از او برای خدمات در کنگره تشکر می کنم.”

AP گزارش داد ، والادائو رئیس جمهور دونالد ترامپ را در سال 2020 تأیید کرد ، اگرچه وی در سال 2016 از این کار امتناع ورزید. این حمایت در منطقه نوسان ، جایی که ترامپ در سال 2016 15 امتیاز از دست داد ، خطر ایجاد می کند.

حتما بخوانید:
قیمت تجهیزات پزشکی در سدان

AP گزارش داد ، والادائو از دولت رئیس جمهور به دلیل تقسیم مرز به خانواده ها انتقاد کرد و از طرفداری از حزب حمایت کرد.

نماینده کنگره قول کمک به “خانواده های دره مرکزی را داد که با تصویب بسته امداد COVID که کمک بسیار مورد نیاز کارگران خط مقدم و مشاغل کوچک که برای بهبود جوامع ما تلاش می کنند ، به آب بیشتر به جوامع ما برسانند. سیستم بهداشتی به طوری که هرکسی بتواند مراقبت مورد نیاز خود را در صورت نیاز بیشتر بدست آورد. “

در بیانیه مطبوعاتی آمده است که والادائو قدردانی خود را از “حوزه های انتخابیه فرسنو ، کرن ، پادشاهان و تولاره” برای اطمینان از “شمارش عادلانه و دقیق هر آرا” اعلام کرد.

کاکس گفت که تا شمارش هر رای ، انتخابات را به رسمیت نمی شناسد.

ستاد انتخاباتی والادائو و دفاتر کاکس بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ ندادند.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را در بر گیرد. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید