شهردار ناحیه کلمبیا به جرم دستگیری وکلائی که پیام های Pro-Life را در پیاده رو نوشتند تحت محاکمه است


گروه های طرفدار زندگی از شهردار دی سی موریل بوئرز به دلیل دستگیری وکلائی که با گچ در پیاده رو نوشتند “زندگی دوباره متولد شده سیاه است” ، شکایت کردند.

این هفته ، اتحاد برای آزادی به نمایندگی از بنیاد فردریک داگلاس و دانشجویان مادام العمر شکایت کرد و بوئزر و ناحیه کلمبیا را به دستگیری دو دانشجو به طور مادام العمر در ماه آگوست متهم کرد.(مرتبط: دستگیری شهردار دی سی توسط طرفدار زندگی پس از اجازه “تعریف پلیس” پیام “تبعیض چشم انداز” است ، می گوید کارشناس اصلاحیه اول)

در بیانیه ادعا آمده است: “شاکیان از ارسال پیام خود ممنوع بودند ، اگرچه پیام های دیگر هم اکنون به طور دائمی در خیابان های منطقه با قالبی تقریباً یکسان تزئین می شوند.” “تنها تفاوت بین نقاشی دیواری مورد نظر شاکیان و دیگر نقاشی های دیواری مجاز – و دائمی – محتوای پیام است.”

اداره پلیس متروپولیتن (MPD) هر دو وارنر دپریست 29 ساله و اریکا کاپورالتی 22 ساله را در اوایل صبح شنبه به دلیل خلق و خوی شکننده زندگی ، از جمله شعار “Black Preborn Black Lets Matter” ، در راه درمانگاه برای سقط جنین برنامه ریزی شده

کریستان هاوکینز ، رئیس زندگی دانشجویی برای آمریکا در بیانیه ای گفت: “مقامات شهر راضی به متوقف كردن اعلامیه با درگیری موقتی نبودند.” (مرتبط: پلیس در حالی که دی سی با شورش های تصادفی و ویرانگری روبرو شده بود ، برای از بین بردن اموال 4 دستگیر کرد. آنها سپس 2 زندانی طرفدار حبس را به جرم نوشتن “Black Reborn Life Matters” دستگیر کردند)

حتما بخوانید:
رئیس اینتل: چین بخشی از "کمپین تأثیر گسترده" را به اعضای کنگره هدایت می کند

وی ادامه داد: “دو دانش آموز در تلاش برای استفاده از گچ برای بیان آنچه مجاز به گفتن آنها با رنگ نبودند ، دستگیر شدند.” “این نوع تبعیض را نمی توان بدون چون و چرا رها کرد.”

نگاه میکنم:

https://www.youtube.com/watch؟v=__fZd9EKIZ0

این دستگیری ها پس از آن صورت گرفت که موریل بوثر ، شهردار دی سی ، دستور داد شعار “زندگی سیاه و سفید مهم است” در اوایل تابستان امسال در خیابان های دی سی نقاشی شود. این نقاشی دیواری نماد پرچم DC را شامل می شد – دو نوار افقی پوشیده شده با سه ستاره – پس از آن فعالان “Defund the Police” را رنگ آمیزی کردند ، و عبارت را مانند “Black Lives Matter = Defund the Police” به نظر می رسد.

واشنگتن پست گزارش داد ، دولت بوئزر پرچم DC را برداشته ، اما به Defund پلیس اجازه می دهد که باقی بماند. (مرتبط: پلیس DC نشان می دهد که چرا نوجوانانی را که در حال نوشتن پیام های گچ طرفدار زندگی هستند دستگیر می کنند)

الیسا گریوز ، مشاور حقوقی ADF ، در بیانیه ای گفت: “دولت نمی تواند برخی از دیدگاه ها را با اجازه دادن به برخی صداها در حالی كه دیگران ساكت می شوند ، تبعیض قائل شود.”

وی ادامه داد: با توجه به اقدامات این شهر ، بنیاد فردریک داگلاس و دانشجویان برای زندگی در آمریکا مانند سایر گروه ها در میدان عمومی شرکت نکردند. اصلاحیه اول دولت را از انتخاب و انتخاب سخنرانی مجاز منع می کند. “

دفتر Bowser بلافاصله به درخواست نظر بنیاد Daily Caller News پاسخ نداد.

حتما بخوانید:
بهترین جی پی اس و ردیاب خودرو موجود در بازار

وکیل دادگستری ، هارمیت کاور دیون ، که مدیر اجرایی مرکز آزادی آمریکایی است ، قبلاً به DCNF گفت که نابرابری در برخورد در این موارد “بدیهی است از نظر دیدگاه تبعیض باشد.”

“من فکر می کنم ، با ادامه مراحل قانونی ، که احتمالاً اجتناب ناپذیر است ، در مورد این موضوع روشن خواهد شد ، که این شهر و مقامات اجرای قانون آن سابقه کاملاً مشخص شده اصلاحیه اول را نقض کرده اند ، مطابق آن ، میله های زندان با شرایط متفاوت آزادی بیان رفتار می کنند. به روشی متفاوت ، “دیلون در ماه اوت به DCNF گفت.

نگاه میکنم:

https://www.youtube.com/watch؟v=oLqjpous4uY&feature=youtu.be

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید