شهردار لس آنجلس پیاده روی غیرضروری را به عنوان بخشی از محدودیت های جدید COVID-19 ممنوع می کند


اریک گارستتی ، شهردار دموکرات لس آنجلس روز چهارشنبه با صدور دستور اضطراری “پیاده روی” غیر ضروری را به دلیل هشدار اینکه شهر در حال نزدیک شدن به “نقطه عطف ویرانگر” در مبارزه با COVID-19 است ، منع کرد.

گارستتی در این دستور نوشت: “شهر ما در حال حاضر به یك نقطه عطف ویرانگر نزدیك است ، پس از آن تعداد بیماران بستری در سیستم بیمارستانی ما غلبه می كنند ، كه به نوبه خود رنج و مرگ غیرضروری را تهدید می كند.” “این واقعیت های تأسف بار در مورد شیوع COVID-19 در شهر ما به این معنی است که ما باید برخی اقدامات محدود کننده تری را که در بهار معرفی کرده ایم از سر بگیریم.”

این دستور “هر گونه سفر ، از جمله ، بدون محدودیت ، سفر با پای پیاده ، دوچرخه ، اسکوتر ، موتور سیکلت ، ماشین یا حمل و نقل عمومی” را منع می کند ، به استثنای موارد محدود.

افرادی که در مراقبت های بهداشتی و خبری کار می کنند مجاز به مسافرت با افرادی هستند که از فروشگاه های مواد غذایی ، پمپ بنزین ها و مکان های مهم دیگر بازدید می کنند.

گارستی همچنین به کلیه ساکنان ساکن در این شهر دستور داد “در خانه های خود بمانند” ، و مجبور شد مشاغلی که نیاز به حضور شخصی دارند از مطالعه خارج شوند. جمع آوری افراد بیش از یک خانوار ممنوع است. (مرتبط: ایالات متحده بیش از 3،100 مورد مرگ ناشی از ویروس کرونا را در اثر ضبط یک روزه گزارش می دهد)

حتما بخوانید:
جست و جو برای قطره لاویگل حکیم خیراندیش

با این حال ، این دستور برای تعدادی از فعالیت ها ، از جمله “خدمات مبتنی بر ایمان در فضای باز” و “شرکت کنندگان در یک اعتراض خصوصی در فضای باز هنگام پوشیدن چادر ، حفظ فاصله اجتماعی و مطابقت با پروتکل عمومی شهرستان لس آنجلس” استثنا دارد. تظاهرات. “

شهرستان لس آنجلس دارای بالاترین سطح آلودگی در کشور است ، که روز چهارشنبه با LA Public Health رکورد این شهر را شکسته و تأیید می کند که 2439 نفر با COVID در بیمارستان بستری شده اند. بر اساس همین گزارش ، نرخ مثبت شهرستان 13.0 درصد در مقایسه با نرخ مثبت اول نوامبر 3.9 درصد است. بهداشت عمومی LA گفت: این شهرستان تقریباً 415،000 مورد ویروس کرونا مثبت دارد که در مجموع 7،740 مرگ از روز چهارشنبه داشته است.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید