شهردار سن خوزه پس از اینکه به شهروندان گفت “امسال تجمعات بزرگ را لغو کنید” در روز شکرگذاری شرکت کرد


شهردار سن خوزه ، کالیفرنیا ، پس از گفتن به شهروندان برای “لغو اجتماعات بزرگ امسال” به همراه اعضای خانواده ای که در خانه او نبودند ، در روز شکرگذاری شرکت کرد.

سم لیكاردو ، شهردار سن خوزه ، در تاریخ 25 نوامبر در توئیت خود گفت: “موارد در حال افزایش است ، تا حدی به این دلیل كه ما محافظ (و ماسك) خود را در اختیار خانواده و دوستان خود قرار می دهیم.” “بیایید تجمعات بزرگ امسال را لغو کنیم و بر حفظ امنیت خود تمرکز کنیم. “

روز بعد ، NBC Bay Area گزارش داد ، لیكاردو روز شكر را با تعداد نامعلوم مهمان در خانه والدین مسن خود در Saratoga جشن گرفت. (مرتبط: ساعتها پس از رای گیری برای ممنوعیت شام در فضای باز ، سرپرست شهرستان لس آنجلس ، شام در فضای باز)

روزنامه نوشت: مقامات لیكاردو تأیید كردند كه شهردار در مراسم شكرگذاری حضور یافته است ، اما از مشخص كردن تعداد افراد و خانواده های مختلف و همچنین اینکه آیا افراد حاضر هنگام غذا نخوردن ماسک استفاده می کنند ، خودداری کردند.

رئیس دفتر لیکاردو ، جیم رید ، بارها به منطقه خلیج NBC گفت: “این یک رویداد خصوصی است ، نه یک رویداد عمومی.” “ما بین آنچه شخصی و عمومی است مرز را ترسیم خواهیم کرد ، زیرا این خط تار شده است.”

کارمندان شهردار در ابتدا به NBC Bay Area گفتند که لیکاردو در روز شکرگذاری در خانه خواهد ماند ، سپس روز بعد از شکرگذاری با انتشارات تماس گرفت و گفت که یک سخنران “اشتباه” کرده و لیکاردو آنجا را ترک کرده است. برای تعطیلات در خانه پدر و مادرشان.

لیكاردو بلافاصله به درخواست نظر بنیاد دیلی كالر نیوز پاسخ نداد.

حتما بخوانید:
دادگاه پنسیلوانیا پس از آنکه قاضی پرونده را رد کرد ، پرونده پنسیلوانیا به سومین زنجیره رسیدگی رسید

خبر حضور لیكاردو در “رویداد خصوصی” همان روزی منتشر شد كه FOX 11 گزارش داد كه شیلا كول ، ناظر شهرستان لس آنجلس ، هفته گذشته در حالی كه رستوران در سانتا مونیكا در حال غذا خوردن در خارج از منزل دیده شده بود ، مدت كوتاهی پس از آنكه رای به ممنوعیت داد غذاخوری در فضای باز

سخنگوی گفت: FOX 11: “او ایل فورنو را دوست دارد ، از دیدن او ناراحت است ، زیرا بسیاری از رستوران ها از افت درآمد رنج می برند.” مجوزهای بهداشت عمومی ما. “

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید