شهردار دنور پس از نادیده گرفتن رهنمودهای COVID-19 خود ، از مردم می خواهد تا تصمیم Borne Of My Heart را ببخشند


مایکل هنکاک ، شهردار دموکرات دنور ، پس از مخالفت با دستورالعمل ویروس کرونا ، با سفر به شکرگذاری ، عذرخواهی کرد.

هنکوک از شهروندان خود خواست تا برای شکرگذاری در خانه بمانند و از هرگونه سفر غیرضروری خودداری کنند و به جای وعده های غذایی سنتی مجالس مجازی ترتیب دهند.

وی فقط در حالی که 30 دقیقه قبل از سوار شدن به هواپیما برای ملاقات دخترش که در خارج از ایالت کار کرده بود ، در توئیتی منتشر کرد که آنها “سیب زمینی را تحویل دهند نه COVID” از آنها خواست. (مرتبط: شهردار دنور گفت 30 دقیقه قبل از سوار شدن به هواپیما برای ملاقات با خانواده “از سفر خودداری کنید”)

هنکوک بعد از ظهر چهارشنبه عذرخواهی کرد و گفت در حالی که خانواده وی روز شکرگذاری چند خانوادگی سنتی خود را لغو کردند ، او تصمیم گرفت که از دنور به می سی سی پی پرواز کند تا حدی زیرا فکر می کرد سفر به تنهایی امن تر است. اجازه داد که همسر و دخترش دوباره به دنور پرواز کنند.

هنکاک در ادامه خشم کسانی را که معتقد بودند تنها گذراندن تعطیلات به تنهایی ایمن تر است ، درک کرد – همانطور که بسیاری به دلیل ادامه تأثیر همه گیری ، این کار را می کنند.

حتما بخوانید:
لباس مرد عنکبوتی شگفت انگیز خرید ارزان

وی ادامه داد: “من از مردم دنور عذرخواهی می کنم که فکر می کنند تصمیم من با دستورالعمل های ماندن در خانه برای همه سفرهای ضروری مغایرت دارد.” “من به عنوان یک شوهر و پدر تصمیم خود را گرفته ام و برای کسانی که عصبانی و ناامید هستند ، با فروتنی از شما می خواهم که تصمیماتی را که از قلب من است ، نه از سر من ببخشید.”

هانكوك تنها یكی از رهبران سیاسی است كه رهنمودها یا مقرراتی را به عموم مردم تحمیل كرده و سپس خود از پیروی از این رهنمودها بازمانده اند.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید