شهردار دنور می گوید 30 دقیقه قبل از سوار شدن به هواپیما برای ملاقات با خانواده “از سفر خودداری کنید”


شهردار حساب توئیتر دنور به شهروندان گفت که 30 دقیقه قبل از سوار شدن به پرواز “برای جلوگیری از سفر” از سفر خودداری کنند و برای شکرگذاری به خانواده اش سفر کنند.

به گزارش 9 نیوز ، مایکل هنکاک ، شهردار دنور ، 30 دقیقه قبل از سوار شدن گفت: “سیب زمینی ها را رد کنید ، نه COVID.” “تا جایی که می توانید در خانه بمانید ، خصوصاً اگر بیمار هستید. به جای شام های شخصی ، مجالس مجازی برگزار کنید. “

این توییت ادامه داد: “اگر می توانید از سفر خودداری کنید”. “میز تعطیلات خود را از یک رستوران محلی سفارش دهید. با مشاغل کوچک جمعه سیاه به صورت آنلاین خرید کنید. ”

سیب زمینی ها را رد کنید ، نه COVID.

؟؟؟؟ especially تا جایی که می توانید در خانه بمانید ، به خصوص اگر بیمار هستید.
به جای شام های خصوصی ، مجالس مجازی برگزار کنید.
if اگر می توانید از سفر خودداری کنید.
غذای تعطیلات خود را از یک غذاخوری محلی سفارش دهید.
خرید آنلاین با یک تجارت کوچک برای #جمعه سیاه. pic.twitter.com/acQpWs2Ism

– مایکل بی. هنکوک ؟؟؟؟ (MayorHancock) 25 نوامبر 2020

“همانطور که او به اشتراک گذاشت ، شهردار امسال شام بزرگ خانوادگی خود را برگزار نمی کند ، اما در عوض تنها برای پیوستن به همسر و دخترش سفر می کند ، جایی که این سه به جای ساختن شکرگذاری ، در محل اقامت او جشن می گیرند سخنگو در بیانیه ای به 9News گفت: “پس از بازگشت ، او تمام دستورالعمل های لازم برای بهداشت و ایمنی و قرنطینه را دنبال می کند.”

حتما بخوانید:
دانلود جزوه شیمی دهم - نمره یار

شهردار بارها از دیگران خواسته است که از سفر برای تعطیلات خودداری کنند.

وی در ماه نوامبر در ایمیلی به کارکنان شهر گفت: “با نزدیک شدن به تعطیلات ، همه ما آرزو داریم که شخصاً در کنار خانواده خود باشیم ، اما با افزایش تعداد موارد ، من از شما می خواهم که از مسافرت در این تعطیلات شکرگذاری خودداری کنید.” به گزارش 9 نیوز ، 18.

این ایمیل همچنین هرکسی را که به خارج از ایالت سفر کرده است تشویق می کند که به مدت 14 روز قرنطینه شود.

هانكوك در ایمیلی گفت: “برای خانواده من ، این به معنای لغو دیدار مجدد سنتی خانواده بزرگ ما است.”

به گزارش 9 نیوز ، تا روز چهارشنبه ، در دنور در مجموع 33971 مورد ویروس کرونا و 494 مورد مرگ وجود داشته است. طبق داشبورد COVID-19 در دنور ، میانگین متحرک هفت روزه شهرستان 688 است.

به گزارش 9 نیوز ، جارد پولیس ، فرماندار دموکرات کلرادو ، روز سه شنبه گفت که موارد ویروس کرونا ویروس کلرادو در بالاترین سطح از ابتلا به همه گیری با یکی از 41 ساکن کلرادو در حال حاضر آلوده است.

هنکوک بلافاصله به درخواست نظر بنیاد دیلی کالر نیوز پاسخ نداد.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید