شهردار آستین به کیپ سان لوکاس پرواز کرد و در آنجا فیلمبرداری شد که به شهروندان می گفت در خانه بمانند


شهردار آستین ، تگزاس ، به تنهایی به کابو سان لوکاس پرواز کرد و در آنجا فیلمبرداری شد که به شهروندان می گفت “در خانه بمانند”.

رئیس دولت آمریكا گفت ، استیو آدلر ، شهردار آستین ، در اوایل ماه نوامبر 20 میهمان را در یک عروسی و پذیرایی در فضای باز برای دخترش در هتل در مرکز شهر آستین میزبانی کرد. روز بعد ، او با هفت نفر از میهمانان عروسی سوار یک هواپیمای شخصی شد و برای تعطیلات خانوادگی در یک زمان مشترک به کابو سان لوکاس ، مکزیک رفت.

آدلر در یک پیام ویدیویی در فیس بوک به ساکنان آستین گفت: “اگر شما می توانید باید در خانه بمانیم.” “وقت آرامش نیست. نگاهی دقیق خواهیم انداخت. … اگر مراقب نباشیم ممکن است مجبور به بستن کارها شویم. “

این نشریه گزارش می دهد ، آدلر از مکزیک ، یک شب در طول سفر ، پیام ویدیویی را از مکزیک فیلمبرداری کرد. (مرتبط: شهردار شب بعد از نیوزوم – سه روز قبل از ممنوعیت غذاخوری داخل سالن در سانفرانسیسکو در رختشویی فرانسوی شام خورد)

شهردار به دولتمرد آمریكایی گفت كه خانواده وی به دقت در حال بررسی نحوه تنظیم ایمن عروسی و تعطیلات بودند و قبل از عروسی با مدیر بهداشت موقت دکتر مارك اسكوت مشورت كردند. وی به این نشریه گفت ، مهمانان تحت آزمایش سریع COVID-19 قرار گرفتند و از یکدیگر فاصله گرفتند ، گرچه گفت كه مهمانان “احتمالاً ماسكهای توزیع شده نیستند”.

حتما بخوانید:
مایکل فلین دادخواست را تشویق می کند که ترامپ را به تعلیق قانون اساسی و اعلام حکومت نظامی دعوت می کند

آدلر به روزنامه گفت: “در حال حاضر ، من در کنار خانواده ام و افرادی هستم که تازه آزمایش کردند.” “این کامل نیست. بدیهی است که عفونت هایی وجود دارد که ممکن است اتفاق بیفتد ، اما من فکر می کنم همه ما باید تا آنجا که می توانیم خطرات را به حداقل برسانیم. “

مدیر بهداشت موقت اسکات یک روز بعد از مهمانی شهردار به مکزیک در جلسه توجیهی خبری گفت: “اگر به یک رستوران می روید ، با خانواده ، افرادی که در خانه شما زندگی می کنند ، بیرون بروید ، نه خانواده و دوستان خارج از خانه خود ، سفرهایی را که نیازی به خارج از خانه شما نیست کاهش دهید. “

شهردار به نشریه گفت که او مقررات خود را نقض نکرده است و اقدامات او با پیام او در آن زمان مغایرت ندارد. آدلر بلافاصله به درخواست نظر بنیاد Daily Caller News پاسخ نداد.

به گفته این دولتمرد آمریکایی ، آدلر روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت: “از ماه مارس هر روز ، دوباره تکرار می کنم که خانه بودن امن ترین مکان برای مردم است.” “فقط در سخت ترین لحظات ما ، مانند شکرگذاری ، از مردم خواستم که به عنوان بخشی از اقدامات احتیاطی اضافی به مسافرت نروند. امن بودن در خانه است. با این حال ، ما نمی خواهیم مردم هرگز جرات بیرون رفتن داشته باشند. ما از همه می خواهیم که وقتی این کار را انجام می دهند تا حد ممکن ایمن باشند. “

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.

حتما بخوانید:
سدان مد بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید