شهردار آتلانتا می گوید ترامپ “اگر صلاح بداند فرزندان خود را خواهد خورد”


کیشا لنس بوتامس ، شهردار دموکرات آتلانتا گفت ، رئیس جمهور دونالد ترامپ چهارشنبه “با فرزندان خود” با اندرسون کوپر ، خبرنگار CNN ، “فرزندان خود را خواهد خورد”.

“اگر فکر کند ، او فرزندان خودش را خواهد خورد. لنس بوتامز پس از پیشنهاد کوپر به رئیس جمهور گفت: “اکنون او برایان کمپ … فرمانداری که وی از نزدیک با او در ارتباط بوده است” می گوید: “اگر شرایط توجیه کند کسی را روشن کنید.”

اظهارات شهردار در حالی است که پس از ادعای ترامپ در مورد تقلب در رأی دهندگان ، که هنوز با شواهد قطعی پشتیبانی نشده است ، در سرشماری گسترده ای در گرجستان صورت گرفت. به نقل از فاکس نیوز ، در مجموع 3000 رأی گیری بدون لیست در ایالت کشف شد.

صبح روز پنجشنبه ، ترامپ در توئیتی ، فرماندار جمهوری خواه ، برایان كمپ را وادار كرد تا روند راستی آزمایی امضای كشورش را افزایش دهد. (مرتبط: كیشا لنس باتومس ، شهردار آتلانتا حدس می زند كه دعوی برایان كمپ ناشی از تبعیض جنسی ، نژادپرستی باشد)

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را در بر گیرد. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.

حتما بخوانید:
"چهار سال دیگر می بینیم": ترامپ اشاره می کند که در سال 2024 در مهمانی کریسمس کاخ سفید کاندید خواهد شد
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید