“شما چنین AD ** k هستید”: دولت نیوجرسی در حالی که بدون ماسک بیرون و با خانواده اش غذا می خورد درگیر می شود


بر اساس ویدئویی که روز یکشنبه منتشر شد ، فیل مورفی ، فرماندار دموکرات نیوجرسی ، هنگامی که با خانواده اش در مقابل رستوران غذا می خورد با چند نفر عصبانی روبرو شد.

تصاویر منتشر شده توسط حساب Twitter Breaking 911 نشان می دهد که فرماندار نیوجرسی با پنج نفر دیگر که این حساب به عنوان اعضای خانواده آنها معرفی کرده است ، در مقابل یک رستوران مشغول غذا خوردن است.

این ویدئو نشان می دهد که مورفی در حال خوردن غذا در حالی است که زنی می گوید: “خدای من ، درست است” ، ظاهراً نشان می دهد مردی که پشت میز نشسته بود واقعاً فرماندار نیوجرسی بوده است.

زن گفت: “وای خدا ، مورفی ، تو خیلی شخصیتی هستی” ، در حالی که شنیده می شود زن دیگری تکرار می کند ، “حال شما چطور است؟” چطور هستید؟ در این فاصله ، آیا با خانواده خود سرگرم می شوید؟ آیا مزخرفات دیگری در خانه خود دارید؟ “

این تصاویر نشان می داد که مورفی در حالی که لبخند می زد به خوردن غذا ادامه می داد. در ابتدای ویدیو هیچ کس کنار میز نقاب نداشت. نیوجرسی مردم را ملزم به ماسک زدن در همه مشاغل می کند ، به جز موارد غیرعادی ، مانند غذا خوردن. (مرتبط: رهبران دموکرات نیویورک با وجود محدودیت های COVID بدون ماسک در مهمانی خصوصی گرفتار شدند)

یکی از پسران مورفی از زنان پرسید: “آیا کمی مست هستی؟” “آیا می توانی ماسک بزنی؟”

حتما بخوانید:
بررسی واقعیت: آیا جیم کری گفته است ، "ویروس ثابت کرده است که می توان به راحتی تمام دنیا را دستکاری کرد"؟

یکی از زنان پاسخ داد: “نه ، من واقعاً مست نیستم”. “شما می توانید فاک ، چگونه است؟” آیا می دانید چرا من به ماسک نیاز ندارم؟ چون من مشکلی ندارم “

زن دیگری به پسر مورفی گفت: “شما نقاب ندارید.”

پسر مورفی در پاسخ گفت که یکی از “قاب های تلفن زنانه” ترامپ را دوست دارد ، با اشاره به پدرش گفت: “حدس بزنید ترامپ چه کسی را دوست دارد؟” او پدرم را دوست دارد. ” (مربوط می شود: فرماندار نیوجرسی لایحه ای را امضا می کند که برای ترساندن افراد رنگین پوست از طریق تماس با 911 آن را به جرم تبدیل می کند)

این ویدئو مورفی را نشان می دهد که وقتی فیلم تمام می شود ، ماسک می زند.

زمان فیلمبرداری بلافاصله مشخص نبود ، اگرچه اواخر یکشنبه شب منتشر شد ، در همان روزی مورفی اعلام کرد که به دلیل ادامه جهش در موارد ویروس کرونا ، وضعیت اضطراری بهداشت عمومی ایالت را تمدید می کند.

مورفی گفت: “این ایالت در درصد موارد جدید گزارش شده در همه شهرستانها چشمک دیده است ، و این نشان می دهد که بسیاری از اقدامات فعلی ایالت لازم است ، چه برای کاهش عفونتهای جدید اضافی و چه برای نجات جان افراد.” .com

این روزنامه می گوید ، دستور اجرایی مورفی دستور اضطراری نیوجرسی را برای 30 روز دیگر تمدید می کند ، این نهمین بار است که فرماندار از 9 مارس اورژانس بهداشت عمومی نیوجرسی را تمدید می کند. (مربوط می شود: عکس ها نشان می دهد که فرماندار گاوین نیوسوم در داخل خانه شام ​​خورده است ، گفته می شود درب شیشه باید بسته شود زیرا مهمانی بیش از حد قوی بود)

حتما بخوانید:
قیمت استخر بادی بزرگ 1400+بررسی 7 مدل بهترین مارک استخر بادی کودک

دفتر مورفی بلافاصله به درخواست نظر بنیاد دیلی کالر نیوز پاسخ نداد. پیش از این ، فرماندار در ماه ژوئن مورد انتقاد قرار گرفت وقتی گفت كه نمی تواند تصور كند به معترضین بگوید كه در هنگام شیوع ویروس كرونا در خانه بمانند.

“نمی توانم تصور كنم كه به مردم گفتن چگونه خواهد بود ،” در واقع ، شما باید درون خود بمانید. شما باید نژادپرستی سیستمی را نادیده بگیرید – ببخشید ، فقط آن را نادیده بگیرید. به گفته پولیتیکو ، فرماندار گفت: “در داخل بمان”. من نمی توانم تصور كنم كه وقتی صحبت از ایمنی عمومی می شود به نظر می رسد.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید