“شما نمی توانید همه این کارها را رها کنید”: میکا برژینسکی حتی پس از مرگ ریاست جمهوری ترامپ خواهان تحقیقات است


میکا برژینسکی ، میزبان صبح جو ، روز چهارشنبه گفت که دوست دارد “درجه تحقیق” درباره رئیس جمهور دونالد ترامپ را ببیند.

برژینسکی با اشاره به اینکه او و شو و همسرش و جو اسکاربورو ، میزبان مشترک ، در این مورد خاص به توافق نرسیدند ، در “دیدگاه” ABC استدلال کرد که پس از مرگ دولت ترامپ ، تنها راه جلوگیری از چنین وضعیتی در طول راه بوجود می آیند. (مربوط می شود: “آتش توسط دونالد ترامپ بمباران می شود”: میکا برژینسکی می گوید اگر مناقصه داشته باشد ، در بحث های آینده بحث خواهد کرد)

نگاه میکنم:

سانی هاستین ، مجری برنامه View ، این بخش را با توضیح اینکه برخی قبلاً از رئیس جمهور منتخب جو بایدن برای تحقیق و احتمالاً پیگرد قانونی ترامپ و دولت او خواسته بودند ، آغاز کرد. (مربوط می شود: “این نزدیک به دیکتاتوری است”: جوی بهار مقامات ترامپ را “ارباب مگس ها” می خواند)

“یکی از دادستان های عالی در تحقیقات مولر نیز صحبت کرد و گفت که دادستان ارشد بعدی باید ترامپ را مسئول هرگونه رفتار مجرمانه در سمت خود ، مهم نباشد ، هر چقدر این امر برای کشور متناقض باشد. به نظر شما بهترین حرکت به نام کشور چیست؟ هاستین پرسید.

برژینسکی با خنده گفت: “خوب ، جو و من موافق نیستیم” و گفت: “برای ضبط” ، که آنها در مورد این مسئله خاص متفاوت هستند.

برژینسکی پرسید: “ما چه مدت دیگر این ریاست جمهوری را که تقریباً به نابودی دموکراسی ما نزدیک است رها خواهیم کرد؟” “و من فکر می کنم باید درجاتی از تحقیقات ، و همچنین آنچه پس از مرگ اتفاق افتاده است ، و نهادهای ما ، جایی که نرم شده اند ، جایی که انجام نمی شود.”

حتما بخوانید:
گفتگوی تسنیم با میرکاظمی/ بررسی افزایش 10 درصدی حقوق کارکنان و مستمری بگیران کشوری در نیمه دوم سال + فیلم

برژینسکی در ادامه خواستار بررسی بیشتر توسط دادستان ارشد شد ، با این استدلال که ناتوانی در کنترل موثر AG ضعف در دموکراسی است.

“شما نمی توانید اجازه دهید همه این چیزها از بین بروند و فقط وانمود کنید که هرگز تکرار نمی شوند. ما باید در مورد خطرات زیادی که این رئیس جمهور برای دموکراسی ما ایجاد کرده است کاری انجام دهیم. ” صدمات زیادی به این ملاحظه وارد می شود


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید