“شما فقط دسترسی خود را از دست داده اید”: گرگ گاتفلد می گوید تیم بایدن “در سایه کار خواهد کرد”


گرگ گوتفلد ، مجری فاکس نیوز روز سه شنبه گفت که پس از آنکه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا دیگر در کاخ سفید نباشد ، شفافیت از گذشته خواهد بود.

گوتفلد در جریان جلسات توجیهی روزانه با دانا پرینو به مردم آمریکا گفت: “شما فقط دسترسی خود را از دست داده اید.” او ادعا می کند که ترامپ – از طریق توئیتر و تجمع های منظم – دسترسی مستقیم مردم را به گونه ای كه دلال رسانه قطع كرده است ، به مردم داده است. (مرتبط با: “ترامپ چه جنگی را آغاز کرد؟”): گرگ گاتفلد خوان ویلیامز را به چالش می کشد که فقط یک مورد را ذکر کند

نگاه میکنم:

پرینو موضوع انتخاب اولیه کابینه جو بایدن رئیس جمهور منتخب را مطرح کرد ، بسیاری از آنها با دولت باراک اوباما رئیس جمهور سابق ارتباط داشتند و قبلاً با بایدن کار کرده بودند. گوتفلد گفت: رسانه ها انتخاب بایدن را ترجیح می دهند زیرا آنها قابل پیش بینی تر و شفاف تر از ترامپ هستند.

“این دیگر خیلی هیجان انگیز نیست ، بنابراین آنها یک رهبر واقعاً خسته کننده با کیف های بدن را ترجیح می دهند ، در مقابل رهبری که می تواند کینه توز باشد و خیلی توییت کند ، هیچ جنگی را شروع نکرده و در سیاست خارجی دستاوردهای بزرگی داشته باشد. گاتفلد افزود: “بدون کشته شدن کسی به جز تروریست ها.”

“همه این افراد در سایه کار می کنند. آنها در خارج نیستند و شفاف نیستند. آنها مانند ترامپ نیستند “، وی ادامه داد با این استدلال که وقتی ترامپ حرفهایی زد یا توییتی نوشت ، این کار را در برابر دیدگان همه انجام داد.

حتما بخوانید:
کاهش تورم نقطه ای و ماهانه / تورم مرداد 41.5 درصد

گاتفلد ادامه داد: رسانه ها از دروازه بان بودن و جهت دهی به همه افراد با قدرت لذت می برند ، “دلیل اینکه رسانه ها از این پسران و این دختران خوششان می آید این است که آنها دیواری بین دسترسی ایجاد کرده اند.”

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. اما مردم آمریکا نمی توانند. شفافیت از بین رفته است. آنها قبلاً دسترسی داشته اند ، آنها قدرت خودی بودن را دوست دارند. آنها دوست دارند دنج باشند ، دوست دارند در GQ یا Vanity Fair نمایه شوند ، اما اگر شما یک شهروند آمریکایی هستید ، دسترسی خود را از دست داده اید ، زیرا این توییتر است و این تجمع ها ، که در اصل انتقال سریع به آنچه اتفاق می افتد است. این در عقب سیاست برای بسیاری از مردم در آمریکا بود. “


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید