“شما باید واضح تر باشید”: جوی بهار سانی هاستین را به خاطر داستان “تعریف پلیس” به چالش می کشد


جوی بهار در برنامه چهارشنبه سانی هاستین میزبان برنامه The View را به چالش کشید و گفت شعار “رد پلیس” بسیار مبهم است و نمی تواند به همان اندازه موثر باشد که بسیاری انتظار داشتند.

هاستین مخالفت کرد و این بخش را با انتقاد از رئیس جمهور پیشین باراک اوباما به خاطر اظهاراتش در مورد این موضوع آغاز کرد.

نگاه میکنم:

اوباما گفت که شعار “حذف پلیس” ممکن است بیش از اتحاد مردم در پشت هدف منسجم ، باعث بیگانگی مردم شده باشد. (مرتبط: حمایت از شما: بیل ماهر می گوید دموکراتها برای نیمی از کشور سمی شده اند)

اوباما گفت: “من حدس می زنم شما می توانید از یک شعار سریع مانند” خلع سلاح پلیس “استفاده کنید ، اما می دانید که در لحظه گفتن مخاطبان زیادی را از دست داده اید ، که احتمال ایجاد تغییرات مورد نظر را بسیار کمتر می کند. .

هاستین گفت اگرچه دوست ندارد از اوباما انتقاد کند ، اما با ارزیابی او موافق نیست.

“وقتی به فکر دفع پلیس هستید ، این اصطلاحی نیست که در گروه های متمرکز شلوغ یا آزمایش شده باشد. این یک فریاد جمعی برای پلیس بیش از حد جوامع سیاه و قهوه ای بود. هاستین از سرخوردگی از دیدن کشته شدن افراد سیاه پوست و قهوه ای توسط افسران پلیس متولد شد ، “توضیح داد که آنچه فکر می کرد این اصطلاح در واقع به معنای واقعی بود ، تخصیص مجدد بودجه در تلاش برای آموزش و آموزش بهتر است. افسران پلیس و افسران دیگر به گونه ای دیگر با مشکلات برخورد می کنند.

حتما بخوانید:
تغییر تعریف جذب سرمایه گذاری خارجی طرح های "تصویب واقعی" جایگزین طرح های تایید شده شدند

رهبر سارا هاینز سپس قضاوت کرد و گفت که او تمایل دارد با اوباما موافقت کند. هاینز افزود که “خلع سلاح پلیس” توسط افراد مختلف – برخی از آنها طرفدار حذف بخشهای پلیس به طور كامل بودند – متفاوت توضیح داده شد و این اختلاف بین آنها اشتباه گرفته شد.

نگاه میکنم:

بهار به شعار Black Lives Matter چسبید و گفت این شعار را برای یک دوست لیبرال که مطمئن نبود چرا گفتن “همه زندگی مهم است” خیلی بد است توضیح داد.

– شما باید معنای Black Lives Matter را توضیح دهید. چرا باید شعار را تغییر داد اگر مجبور هستید ، برای مردم بخاطر اینکه آنها آن را نمی فهمند یا اینکه می دانید ، باید آن را توضیح دهید؟ “هاستین دور شد.” باز هم ، این اصطلاح یک خواسته سیاسی است. این یک درخواست برای تغییر است ، و من این کار را نمی کنم – همیشه فکر می کنم این اشتباه است که به مخالفان اجازه دهید زبان را تعیین کنند و داستان ها را تعیین کنند. “

“خوب. گفتن – اینکه بگوییم Black Lives Matter درست است ،” بهار پاسخ داد. “گفتن” خنثی کردن پلیس “کاملاً درست نیست. آنها پلیس را خنثی نخواهند کرد -“

هاستین حرفش را قطع کرد و گفت: “فکر می کنم درست است.”

بهار ادامه داد: “آنها توزیع مجدد خواهند کرد.” “این متفاوت است. Black Lets Matter یک داستان واقعی است. این یک واقعیت واقعی است.” تعریف پلیس “نامشخص است. این استدلال من است ، و من فکر می کنم که باید شفاف تر باشم.”

حتما بخوانید:
دایان فاینشتاین فاش می کند که ترجیح می دهد مقر کامالا هریس را پر کند

“من فکر نمی کنم که مشخص نیست. من فکر می کنم “دفع پلیس” دقیقاً همان چیزی است که آنها می گویند. این به معنای گرفتن مقداری از بودجه و تخصیص مجدد آنها است. خیر – این کاملا “خلع سلاح پلیس” نیست. هاستین گفت که این باعث از بین رفتن پلیس نمی شود و افزود که کسانی که به این مشکل علاقه مند بودند موظف بودند تفاوت های ظریف را برای کسانی که نمی فهمند توضیح دهند.

مدیر عامل ووپی گلدبرگ با پایان دادن به بخش گفت: “اگر ما تنها كسانی بودیم كه داستان را تعریف می كردیم ، كاملاً حق با شما بود.” “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. بنابراین کسی چیزی دریافت می کند که می گوید “استرداد پلیس” و سپس داستان پیش می رود ، او می خواهد از شر کلانتری ها خلاص شود و سپس شخصی با آن می دود. این به چیزی تبدیل می شود که نیست ، و شما در توضیح و توضیح مانده اید و بسیاری از مردم به دلیل آن از دست داده اند. ” (مرتبط با: “شعار را متوقف کنید”: کلیبرن می گوید “تعریف پلیس” برای جیمی هریسون در مسابقه حذف لیندسی گراهام هزینه دارد)

از جمله ، اکثریت شلاق داخلی ، جیمز کلیبرن ، پس از انتخابات گفت که “پسندیدن” و اتخاذ عبارات بازیگویی مانند “خلع سلاح پلیس” برای دموکرات ها هزینه دارد ، به ویژه در مناطق محافظه کارتر و معتدل.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید