“شما باید بپرسید”: جیک تاپر نمایش را با قصه ای مقایسه می کند که ترامپ را با یک مار سمی مقایسه می کند


جیک تاپر ، مجری CNN ، روز یکشنبه پخش برنامه وضعیت اتحادیه را با روایتی پایان داد که رئیس جمهور دونالد ترامپ را با یک مار سمی مقایسه می کند.

به نظر می رسد تاپر مقامات جمهوری خواه را مقصر می داند و در پایان با این سوال که “آیا شما نمی دانستید این مرد کی بود که او را پذیرفتید؟” (مرتبط با: “داغترین مغز”: جیک تاپر سخنان ترامپ را متهم کرد و “توطئه بزرگ” را متهم کرد)

نگاه میکنم:

تاپر شروع کرد: “پرزیدنت ترامپ سالهاست دروغها و تئوری های توطئه را منتشر می کند که زندگی را برای همه آمریکایی ها خطرناک تر می کند.”

وی توضیح داد كه علاوه بر دموكرات ها ، رئیس جمهور به طور شفاهی به سیاه پوستان ، لاتین ها ، یهودیان ، مسلمانان ، آسیای آمریكایی ، زنان ، قضات ، هنرمندان ، روزنامه نگاران و هر جمهوری خواهی كه با آنها اختلاف داشت حمله كرد.

تاپر ادامه داد و گفت كه “این ماجرا فقط از 3 نوامبر آغاز نشد” و حزب را متهم كرد كه به ترامپ اجازه داده چنین رفتاری داشته باشد. “معلوم می شود که وقتی یک حزب سیاسی بزرگ با شخصیت های عمومی دروغگو و مداوم دروغگو می شوند و آنها را قادر می سازد و آنها را پشتیبانی می کند ، و همچنین تهدیدهای علیه کسانی را که با این دروغ ها اختلاف دارند تحمل می کند ، طوفان دروغ و فحاشی شدت می یابد و دامن می زند و نمی تواند کنترل شود و در پایان ، علت بدبینی یا جهل یا بیماری به اندازه این نتیجه مهم نیست. “

حتما بخوانید:
بازی از واژگان تخصصی استفاده می کند

تاپر ترانه ای را نقل قول کرد که خود ترامپ نیز در پی این کارزار آن را تکرار کرده و آن را بخشی از “کارزار نژادپرستانه رئیس جمهور علیه مهاجران” خوانده است.

وی با نمایش فیلم از رئیس جمهور هنگام تحویل خط آخر ، توضیح داد: “پرزیدنت ترامپ غالباً متن ترانه را درباره زنی مهربان که مار نیمه یخ زده ای پیدا می کند و به او شیر می دهد تا قربانی طبیعت درنده مار شود” را می خواند. از آهنگ

خزنده با لبخند گفت: “اوه ، ساکت شو ، ای زن احمق!” جهنم ، شما می دانستید که من مار هستم قبل از اینکه مرا بپذیرید ، “گفت ترامپ.

در پایان ، تاپر گفت رهبران جمهوری خواه که نگران نفوذ ترامپ در دور دوم انتخابات جورجیا هستند – که تعادل قدرت در سنای آمریکا را تعیین می کند – نتیجه ای است که باید پیش بینی می کردند.

“در حالی که مقامات جمهوری خواه با این وحشتهای رئیس جمهوری روبرو می شوند که دروغهای شنیع ، امیدهای انتخاباتی آنها را در گرجستان به خطر می اندازد ، و مهمتر از آن ، غم انگیز ، غیر قابل قبول ، وحشتناک ، حتی در معرض خطر زندگی او ، باید از این شخص س askedال شود که مرد وقتی قبولش کردی؟ تاپر پرسید.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید