شایعات امید رئیس جمهوری GOP درباره درخواست تجدیدنظر در آزمون 2024 در مرحله دوم انتخابات مجلس جورجیا


بسیاری از امیدهای احتمالی جمهوری خواهان به کاخ سفید در سال 2024 به جورجیا سرازیر شد ، جایی که ثابت شد دو باتلاق سنا یک دادگاه زودرس برای چندین نامزد احتمالی است.

در هفته های گذشته علاوه بر مایک پنس معاون رئیس جمهور ، سنسور مارکو روبیو و تام Cotton از جورجیا بازدید کرده اند. ریک اسکات ، سناتور فلوریدا ، که ریاست کنفرانس سناتورهای جمهوری خواه ملی را نیز بر عهده دارد ، در این ایالت نیز فعالیت تبلیغاتی کرده است.

تیم اسکات سناتور کارولینای جنوبی و فرماندار سابق نیکی هیلی، دو نامزد احتمالی دیگر ریاست جمهوری ، نیز صریحاً از جورجیا سنس حمایت کردند. دیوید پوردو و کلی لوفلر ، گرچه در این ماه شخصاً به این کشور سفر نکردند.

یک اپراتور The Hill به The Hill گفت: “جورجیا در حال حاضر چیزی حدود دو است.” “به اندازه کافی آسان است که خودتان را بخاطر حضور در آنجا و تلاش برای دفاع از اکثریت سنا معذورید ، اما هنوز هم نام و صورت خود را می بینید اگر و چه زمانی تصمیم به کشیدن ماشه دارید.”

مراجعه زیاد توسط کاندیداهای احتمالی برای پزشکان عمومی غیر منتظره نیست. دو دور دوم در ژانویه تصمیم می گیرد که آیا دموکرات ها می توانند به 50 کرسی در سنا برسند یا خیر ، به این ترتیب کنترل محدود اتاق و کنترل کامل کنگره و کاخ سفید به آنها. (مرتبط: هزینه های مصاف نهایی مجلس سنای جورجیا)

علی رغم بازدیدهای مکرر از ایالت هلو ، هیچ یک از سیاستمداران تبلیغات ریاست جمهوری را اعلام نکرده اند.

سناتور آمریكایی دیوید پوردو (R-GA) و سناتور كلی لوفلر (R-GA) موجی را به سوی جمعیت طرفداران راهپیمایی “محافظت از اکثریت” با سناتور تام كاتن (R-AR) در نمایشگاه ملی جورجیا و مركز كشاورزی در تاریخ 19 نوامبر 2020 در پری ، جورجیا (جسیکا مک گوان / گتی ایماژ)

پردو و لوفلر با نامزدهای دموکرات ، جون اوسوف و کشیش روبرو می شوند. به ترتیب رافائل وارنوک. پردو برای جلوگیری از دور دوم تقریباً 50٪ مورد نیاز را کسب کرد ، در حالی که لوفلر در مسابقه ای با بیش از 20 کاندیدا تقریباً 27٪ آرا را به دست آورد.

حتما بخوانید:
سخنگو گفت كه بعید است بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس واكسن علیه COVID-19 را ترك كند

حتی امیدهای بیشتر برای کارزاری در جورجیا حمایت از پردو و لوفلر را نشان داده است.

یکی از نامزدهای احتمالی ، سناتور میسوری ، جوش هاولی ، در یک ایمیل جمع آوری کمک مالی نوشت که جمهوری خواهان “در معرض از دست دادن سنا به لیبرال های افراطی هستند که می خواهند مالیات شما را افزایش دهند ، پلیس را خنثی کنند و قوانینی را برای تصاحب دولت تصویب کنند.” ” لاری هوگان ، فرماندار معتدل GOP دیگر مریلند ، از گرجی ها خواست تا در روز دوشنبه رسمی به پردو و لوفلر رای دهند.

یکی دیگر از نامزدهای احتمالی جمهوری خواه که به نمایندگی از پوردو و لوفلر نیز متحد خواهد شد ، دونالد ترامپ رئیس جمهور است. با وجود شکست در برابر رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، وی شاید همچنان محبوب ترین جمهوریخواه در کشور باشد و طبق نظرسنجی مورنینگ کنسولت ، محبوب ترین گزینه در سال 2024 در میان رای دهندگان جمهوری خواه.

گزارش شده است که ترامپ نه تنها قصد داشت در سال 2024 پس از تأیید پیروزی بایدن ، نامزدی خود را اعلام كند ، بلكه حین مراسم تحلیف نیز رویدادی مربوط به مبارزات انتخاباتی را ترتیب داد.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید