شارژ مودم ایرانسل | خرید بسته اینترنت ثابت ایرانسل

برای وارد شدن به این برنامه کاربردی کافیست شماره ایرانسل و رمز نسخه وب ایرانسل من (رمز ایرانسلی) شماره خود را داشته باشید. نسخه قبلی ایرانسل من، رابط کاربری چندان جذاب و مناسبی نداشت. رابط کاربری ایرانسل من می توانست جذاب تر از محصول فعلی باشد و همینطور هم شد. این رنگ آمیزی از ابتدا نیز انتخاب مناسب تری به شمار می آمد و بدون شک برای کاربران نیز جذاب تر است. این رمز عبور باید حداقل ۸ کاراکتر داشته باشد و حتما شامل عدد و حروف انگلیسی باشد. پس از نصب برنامه ایرانسل من، ابتدا باید شماره همراه، وایمکس یا اینترنت ثابت خود را وارد کنید. پس از آن باید گزینه ورود را انتخاب کنید. مودم همراه ایرانسل FD-M40 را از طریق wifi یا کابل داخل جعبه به گوشی یا کامپیوتر و … اگر هیچ بستهای را خریداری نکرده باشید، هزینهی اینترنت شما به صورت آزاد، و بر مبنای میزان کیلوبایت ارسالی و دریافتی از گوشی شما محاسبه میشود.

شماره میتواند خاموش باشد و یا در گوشی و مودم دیگری باشد. ایرانسلمن یا مای ایرانسل به دو زبان فارسی و انگلیسی قابل دسترسی است. بهترین اپلیکیشن برای مدیریت خط ایرانسل شما “ایرانسل من” است. در حالی که امروزه کاربران میتوانند به راحتی و تنها با نصب اپلیکیشن ایرانسل من (MyIrancell) حساب های ایرانسلی خود را مدیریت کنند. فراموش نکنید که مودم های 3G و 4G سعی می کنند تا به قوی ترین نسل شبکه متصل شوند. مثلا اگر گوشی، لپتاپ، تبلت و حتی تلویزیون شما به این مودمها متصل شوند میتوانند از اطلاعات موجود بر روی این کارت حافظه به طور مشترک استفاده کنند. بزرگترین مزیت استفاده از ایرانسل من در این است که می توانید با در دست داشتن یک موبایل، از یک محل به کلیه اطلاعات مرتبط با حساب سیم کارت های اعتباری و دائمی و اینترنت وایمکس ایرانسل خود دسترسی داشته باشید. یکی از بهترین راه حل ها، که راه حل پیشنهادی ما به شماست، این است که از طریق یک وبسایت معتبر که دارای نماد اعتماد باشد برای دوستان خود اقدام به خرید بسته اینترنت بزنید. هر روز این فرصت را دارید تا با ورود به بخش «تکان شگفتانگیز» اپلیکیشن ایرانسلمن، تلفن همراه خود را تکان دهید تا با کد تخفیف خرید از فروشگاههای اینترنتی (مانند دیجیکالا، اسنپ و غیره) یا بستههای گوناگون اینترنت، پیامک و تماس هدیه شگفتزده شوید!

حتما بخوانید:
پیام شکرگذاری بایدن: ما افراد بیمار را پیدا خواهیم کرد ، "آنها را از بین ببر".

خوب با توجه به نوع محاسبه ایرانسل از کارکرد عملا موضوع نمایش گزارش دو روز گذشته و 15 کارکرد آخر کاملا منتفی خواهد شد. این موضوع در خانه معمولا متفاوت است و افراد نیاز دارند تا با دستگاه های خود به صورت بدون سیم اتصال داشته باشند و در این موقع شما می توانید از نوع GP 2101 استفاده کنید. مک آدرس تلفیقی از اعداد بر مبنای ۱۶ بوده و برای هر دستگاه در دنیا منحصر به فرد است، با اطلاع داشتن ازMac Address دستگاه های متصل شده می توانید آن ها را از اتصال به مودم خود منع نموده و یا در لیست سفید قرار دهید که در ادامه با این قابلیت نیز آشنا خواهیم شد. خلاصه بقدری از خرید این محصول پشیمان هستم که اگر وقتش رو داشتم میرفتم نمایشگاه بین المللی و جلوی غرفه خود ایرانسل زیر پا خوردش میکردم. با ورود به برنامه اگر بسته ای برای شما فعال باشد برای شما به طور درصد نمایش داده میشود البته این جمع همه بسته های شماست.

اگر می خواهید به ریز مکالمات خود دسترسی داشته باشید، ایرانسل؛ این امکان را در برنامه خود برای شما فراهم کرده است.کافیست در صفحه اصلی اپلیکیشن، روی «مشاهده صورتحساب» کلیک کرده و سپس گزینه «دریافت نسخهPDF ریز مکالمهها» را انتخاب کنید. توجه: نسخهای از این مدل با اینترنت هدیه ۲۰ گیگابایتی ۶ ماهه عرضه میشود. ایرانسل مودم های همراه خود را به صورت جداگانه عرضه می کند. این اپلیکیشن رایگان که برای پلتفرم های iOS، اندروید و جاوا منتشر شده، به کاربران ایرانسل خدماتی از قبیل مدیریت حساب، خرید بسته های افزایشی، پرداخت قبوض و راهنمایی و پشتیبانی را به صورت یکجا ارائه می کند تا بدون نیاز به رایانه کلیه این امور را از طریق موبایل پیگیری کنید. ویژگی مهم دیگر شبکه مهمان، این است که میتوانید آن را زمانبندی کنید. با توجه به توضیحاتی که در طول مقاله خدمت شما ارائه کردیم، این موضوع بدیهی است که انتخاب بهترین مودم ایرانسل موضوع مهمی باشد، به همین دلیل با ارائه چند مورد از نمونههای TD LTE و 4G از میان گزینههای ارزنده، انتخاب بهترین مودمTD LTE ایرانسل و بهترین مودم 4G ایرانسل را برعهده شما میگذاریم.

حتما بخوانید:
معرفی ❶ روش تست زنی ریاضی برای بهبود سرعت تست زنی شما در کنکور

دیدگاهتان را بنویسید