سیستم پاسخگویی: دانشجویان آیوی لیگ مدارس را منع می کنند تا مقامات دولت ترامپ را از سمت های دانشکده منع کنند


بر اساس اسنادی که دیلی کالر به دست آورده است ، دانشجویان هاروارد و پرینستون در تلاشند تا مدارس مربوطه را تحت فشار قرار دهند تا فارغ التحصیلان دولت ترامپ را با استفاده از نامه های سرگشاده وابسته یا عضو هیئت علمی ممنوع کنند.

پیش نویس نامه دریافت شده از روزنامه دیلی کالر و خطاب به روسای دانشگاه هاروارد و پرینستون نشان می دهد که گروه دانشجویی پرینستون نیز در حال آماده سازی تلاش برای جلوگیری از پیوستن همکاران دونالد ترامپ به دانشگاه است. تصاویر صفحه پیام های WhatsApp دریافت شده از تماس گیرنده همچنین نشان می دهد دانش آموزانی که تلاش می کنند دانش آموزان و دانش آموختگان و همچنین دانش آموزان مدارس دیگر را به امضای نامه دعوت می کنند.

بر اساس گزارش نشنال ریویو ، تلاش ها برای اخراج مقامات پیشین ترامپ از دانشگاه ، در اوایل این هفته با راه اندازی نامه ای سرگشاده به “روسای جمهور باکوف و دانشگاه هاروارد ، روسا و رهبران” ، راه دانشجویان هاروارد را دنبال می کند. در این نامه از هاروارد خواسته شده است تا پایان سال “سیستم گزارشگری” برای كارمندانی كه می خواهند از كاخ سفید به كمبریج بروند ، ایجاد كند.

دانشجویان در حال فشار بر این سیستم هستند تا اعضای سابق و متحدان دولت ترامپ را مسئول “زیر پا گذاشتن اصول دموکراتیک” بدانند. بر اساس این “سیستم پاسخگویی” ، برخی از کارمندان ترامپ از “استخدام در مدرسه به عنوان معلم یا همکار” محروم می شوند.

پیش نویس نامه خطاب به رئیس مدرسه هاروارد کندی ، داگلاس المندورف و پرینستون رئیس سیاست بین المللی و بین المللی سسیلیا روس ، موقعیت تعیین شده در نامه هاروارد را نشان می دهد ، که می تواند به سایر دانشگاه های لیگ پیچک و فراتر از آن گسترش یابد.

این پروژه رویکرد سختگیرانه تری در مورد نحوه برخورد مدارس با کارمندان دولت ترامپ که به دنبال کار در دانشگاه هستند ، اتخاذ می کند.

“ما از دیدگاه بسیاری از کارمندان دولت سابق و شخصیت های عمومی که در دوران مدیریت هر دو حزب خدمت می کردند ، یاد گرفته ایم و از آنها بهره مند شده ایم. با این حال ، ما معتقدیم که چنین فرصتی نباید به هیچ یک از کارمندان دولت فعلی یا سایر مقامات دولتی داده شود که در تلاش های بی اساس برای تضعیف مشروعیت نتایج انتخابات سال 2020 شرکت کرده یا آنها را پشتیبانی کرده باشد. “

در این نامه دولت ترامپ متهم به “تلاش بیجا … برای بی اعتبار کردن کل روند انتخابات” شده است. در ادامه این نامه آمده است: “این بنیان های ملت ما را از بین می برد و خطر خشونت سیاسی را افزایش می دهد.”

وی همچنین مقامات دولت ترامپ را به “تمرکز” متهم می کند[ing] در دسترسی مداوم آنها به قدرت ، بدون در نظر گرفتن خواست مردم یا هنجارهای حکمرانی خوب. “

حتما بخوانید:
بیا و من را بگیر: نماینده کنگره در جشن جمهوری خواهان مخفی شرکت می کند ، کوومو را مسخره می کند

“ما از شما می خواهیم در تعهد ما كه مدارس دولتی كه شما اداره می كنید بستری برای كسانی كه با كاذب اطلاعات غلط و سو susp ظن در مورد این انتخابات نقض صداقت اعتماد عمومی خود كرده اند ، فراهم نكند ، به ما بپیوندید. منافع خود را بر رفاه ملت قرار داده اند “، در آخرین بند این پروژه آمده است.

عکسهای پیامهای WhatsApp دریافت شده از Caller نشان می دهد که دانش آموزان به دنبال امضا کنندگان “هر مدرسه سیاستگذاری عمومی” هستند و رئیسانی را که نامه به آنها خطاب می شود به روز می کنند.

نامه سرگشاده هاروارد اکنون علنی شده و از طریق برنامه دانشجویان پیام رسان مانند WhatsApp ، تصاویر صفحه از پیام های دریافت شده از نمایش تماس گیرنده ، از طریق دانشجویان دانشجویی هاروارد منتشر می شود.

نامه هاروارد که به عنوان شکلی از گوگل ارائه می شود ، دولت ترامپ را نیز به انکارهای مختلف ارزش های هاروارد متهم می کند. در یک زمان ، در این نامه آمده است که “دولت ترامپ هنجارهای انتخابات آزاد و منصفانه و انتقال صلح آمیز قدرت را که جمهوری ما را برای بیش از دو قرن تعریف کرده است ، زیر پا گذاشته است”. این نامه همچنین دولت ترامپ را به “نادیده گرفتن كاملاً حقیقت” متهم كرده و آن را “یك ویژگی مشخص بسیاری از تصمیمات گرفته شده توسط آن دولت” خوانده است.

در این نامه آمده است: “این تنها باید برای ترسیم خط کافی باشد.”

“هاروارد باید تعهد خود را نسبت به هاروارد عادلانه و جهانی عادلانه ، به تحقیق آزاد و منصفانه در پیگیری حقیقت ، حق رأی ، مطبوعات آزاد و مستقل ، كنترل و تعادل ، انتقال صلح آمیز قدرت و حاكمیت قانون متعهد باشد. با عدالت برابر برای همه “، نامه ادامه می یابد. “ما بر این باوریم که کارمندان دولت ترامپ که این استاندارد را رعایت نکرده اند از استخدام در مدرسه به عنوان معلم یا همکار محروم شده اند.”

نامه هاروارد این سیاست را به سخنرانانی مهمان که ممکن است به دانشگاه دعوت شوند گسترش می دهد. دانش آموزان هاروارد از مدرسه می خواهند “کاملاً با دامپزشک صحبت کند” و سخنگویان دولت سابق ترامپ را “کاملاً مسئول” با “مقابله جسورانه”[ing] از دانش آموختگان دولت ترامپ دعوت شد تا در هاروارد در مورد همکاری یا پذیرش منفعلانه این حمله به حقیقت و اصول اساسی دموکراتیک صحبت کنند. “

دانش آموزان هاروارد همچنین پیشنهاد می کنند که مدرسه ممکن است “به هیچ وجه آنها را به سخنرانی دعوت نکند” به عنوان راه حل دیگر.

پیش نویس نامه ، که توسط کالر دریافت خواهد شد ، به مدارس توزیع می شود ، شامل زبان سیستمی برای بررسی کارمندان دولت ترامپ به امید یافتن کار در آن دانشگاه ها نیست ، و همچنین این سیاست را به طور واضح به سخنرانان مهمان دانشگاه گسترش نمی دهد.

حتما بخوانید:
موفقیت در بازار سرمایه با آموزش ارز دیجیتال

این آخرین تلاش فزاینده برای ایجاد آنچه دانشجویان “پاسخگویی” برای کارمندان سابق دولت ترامپ می نامند است.

پروژه پاسخگویی ترامپ سعی دارد “اطمینان حاصل کند که هر کسی که برای کمک به ترامپ در تضعیف آمریکا دستمزد گرفته است ، مسئول کاری است که انجام داده است” و توسط دموکرات های برجسته در شبکه های اجتماعی تبلیغ شده است. سخنگوی پیشین اوباما ، هری سووگان با انتشار توئیتی گزارشی در مورد پروژه پاسخگویی ترامپ نوشت: “کارفرمایانی که به آنها اعتقاد دارند باید بدانند که استخدام هرکسی که به ترامپ در حمله به ارزشهای آمریکایی کمک کند عواقبی دارد.”

الكساندریا اوكاسیو كورتس ، دموكرات نیویوركی نیز خواستار بایگانی متحدان ترامپ در توئیتر شد. وی پرسید: “آیا کسی از این حفاران ترامپ وقتی سعی در کوچک کردن یا انکار همدستی خود در آینده دارند ، از آنها پشتیبانی نمی کند؟”

پروژه لینکلن به دلیل لنگر انداختن دو وکیل ترامپ اخیراً از حساب توییتر آنها مسدود شد. آنها پس از پاک کردن توییتهای تماس وکلا با عبارت “معروف کردن آنها” با شکلک هایی با جمجمه و استخوان ، دوباره به حساب آنها وارد شد. (مرتبط: دانشمندان و دموکرات ها قصد دارند طرفداران ترامپ را حفظ کنند)

ستون نویس واشنگتن پست ، جنیفر روبین همچنین گفت که جمهوری خواهان “اکنون رد انتخابات را تشویق می کنند یا خواستار نافرمانی از اراده رای دهندگان یا ادعاهای بی اساس درباره تقلب می شوند ، هرگز نباید خدمت کنند ، به یک شورای شرکتی بپیوندند ، استادی پیدا کنند.” موقعیت یا پذیرش در یک جامعه “مودب”. “

روبین افزود: “ما لیستی داریم.”
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید