سومر: اگر دموکرات ها سنا را در جورجیا پیروز کنند ، “پس ما آمریکا را تغییر می دهیم”


چاک شومر ، رهبر اقلیت سنا ، روز شنبه گفت که دموکرات ها در صورت پیروزی در دو دور دوم انتخابات در جورجیا “تعیین کننده تغییر امریکا” که تعیین کند کدام حزب سیاسی سنا را کنترل می کند ، “آمریکا را تغییر خواهند داد”.

سامر ساعاتی پس از آنکه آسوشیتدپرس و سایر رسانه های خبری پیش بینی جو بیدن را برای رسیدن به ریاست جمهوری اعلام کردند ، در یک گردهمایی در نیویورک گفت: “اکنون جورجیا را می گیریم ، سپس جهان را تغییر می دهیم.”

دموکرات نیویورک افزود: “اکنون جورجیا را می گیریم ، سپس آمریکا را تغییر می دهیم.”

دیوید پوردو و کلی لوفلر ، هر دو جمهوری خواه ، پس از رسیدن هیچ یک از دو نامزد به آستانه 50٪ مورد نیاز قانون گرجستان برای پیروزی در انتخابات ، در دور دوم انتخابات در 5 ژانویه با رقیبان دموکرات روبرو می شوند. . (مرتبط: جمع آوری کمک مالی عظیم جمع آوری کمک مالی به سختی سوزن را در مسابقات مهم سنا جابجا کرد)

پردو با 49.8-47.8٪ از رقیب خود جان اوسف پیشی گرفت. لوفلر پس از رافائل وارنوک رهبر دموکرات ها در میان 20 نامزد دوم شد

نماینده داگ کالینز ، نامزد دیگر جمهوری خواه ، با 20 درصد آرا به لوفلر باخت.

جمهوری خواهان در این مسابقه 49 درصد آرا را به دست آوردند ، در مقایسه با دموکرات ها که 48 درصد سهم را به دست آوردند.

حتما بخوانید:
"مهمترین سخنرانی که من تاکنون انجام داده ام" - گزارش فیس بوک و توییتر بلافاصله "به روزرسانی" 46 دقیقه ای در مورد تقلب ادعایی رای دهندگان ترامپ

مسابقات کارولینای شمالی و آلاسکا همچنان حل نشده باقی مانده اند ، اگرچه نامزدهای جمهوری خواه هر دو مسابقه را اداره می کنند.

اگر پردو و لوفلر شکست بخورند – و اگر جمهوری خواهان در مسابقه کارولینای شمالی و آلاسکا پیروز شوند – سنا 50-50 تقسیم می شود. این به این معنی است که سناتور کمالا هریس ، به عنوان معاون رئیس جمهور بایدن ، در صورت تساوی بدون رای ، رأی خواهد داد.

جمهوری خواهان موقعیت های قبلی خود را در آریزونا (سناتور مارتا ماکسالی) و کلرادو (سناتور کوری گاردنر) از دست دادند ، اما کرسی اش را توسط سناتور آلاباما داگ جونز انتخاب کردند.

حتی اگر جمهوری خواهان هر دو کرسی در گرجستان را از دست بدهند ، از انتظارات تعیین شده برای انتخابات روز سه شنبه فراتر خواهند رفت. بیشتر نظرسنجی ها باعث شده سناتور ماین ، سوزان کالینز ، مقابل سارا گیدئون ، نامزد حزب دموکرات شکست بخورد. در پایان ، کالینز با نزدیک به 10 امتیاز برنده مسابقه شد.

سناتور کارولینای جنوبی ، لیندزی گراهام نیز در مسابقه خود مقابل جیمی هریسون با 10 امتیاز پیروز شد ، اگرچه نظرسنجی ها رقابت را بسیار نزدیکتر کرد.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید