سنا یکی از نامزدهای FRM ترامپ را تأیید می کند زیرا احتمال تأیید نامزد دیگر کمتر می شود


کریستوفر والر ، یکی از اعضای منتخب رئیس جمهور دونالد ترامپ در شورای حکام فدرال رزرو ، بعدازظهر پنجشنبه با اختلاف کمی تأیید شد.

والر ، محقق منطقه ای بانک فدرال ، با رای 48 رای مخالف 47 رای مخالف ، که تقریباً به طور کامل در خط حزب تقسیم شده بود ، تأیید شد. راند پاول سناتور جمهوری خواه کنتاکی با دموکرات ها مخالف تأیید وی رأی داد ، در حالی که لیندسی گراهام ، کلی لوفلر ، دیوید پردو ، برنی سندرز و معاون تازه انتخاب شده کامالا هریس رأی ندادند.

تأیید وی به این معنی است که رئیس جمهور منتخب جو بایدن با فدرال رزرو که عمدتاً از نامزدهای انتخاباتی ترامپ تشکیل شده است ، روی کار خواهد بود. پنج نفر از شش هیئت منصفه توسط رئیس جمهور معرفی شدند ، از جمله رئیس فدرال رزرو جروم پاول ، در حالی که یک کرسی خالی بود.

به گزارش نیویورک تایمز ، علی رغم تأیید باریکترین حاشیه توسط والر ، وی به طور گسترده ای بعنوان کمتر بحث برانگیز از میان دو گزینه اخیر هیئت مدیره ترامپ مورد بحث قرار گرفت. ترامپ به طور همزمان والر و جودی شلتون را در اواسط سال 2019 نامزد کرد و هر دو با یک دوره تایید ماراتن روبرو می شوند ، بیشتر به دلیل تردید در مورد صلاحیت های شلتون.

شلتون ، منتقد جدی بانک فدرال ، از بازگشت به استاندارد طلا که ایالات متحده در سال 1971 کنار گذاشت ، حمایت می کند و به نظر می رسد اهمیت یک فدرال رزرو مستقل را زیر سوال می برد. بلومبرگ گزارش داد ، او همچنین مدتهاست که نرخ بهره بالاتر را ترجیح می دهد تا ناگهان روند را تغییر دهد و از نرخ بهره پایین تر طرفداری کند ، و این نشان دهنده ترجیحات خود ترامپ است.

واشنگتن ، دی سی – 13 فوریه: جودی شلتون در جلسه استماع نامزدی خود در برابر کمیته امور بانکی ، مسکن و امور شهری سنا شهادت داد (سارا سیلبیگر / گتی ایماژ)

با این حال ، تأیید موفقیت آمیز والر در حالی صورت می گیرد که احتمال کاهش شلتون کمتر و کمتر است. به گفته هیل ، میت رامنی و سوزان کالینز سنسورهای جمهوری خواه مدت هاست که با نامزدی وی مخالفت می کنند و لامار الکساندر بازنشسته در ماه نوامبر به مخالفت برخاست.

حتما بخوانید:
بازار کار تعمیرات لوازم خانگی چگونه است؟

ماه گذشته ، میچ مک کانل ، رهبر اکثریت مجلس سنا ، تأیید رأی را به وی داد ، اما پس از GOP Sens موفق نشد.

ریک اسکات و چاک گراسلی دوره های قرنطینه را پس از قرار گرفتن در معرض ویروس کرونا آغاز کرد. هر دو در نهایت مثبت هستند و بهبود یافته اند. (مرتبط: ویروس کرونا ویرایش تایید نامزد بانک فدرال را تهدید می کند که از خط خارج می شود)

با این حال ، سناتور سابق جمهوری خواه آریزونا ، مارتا ماکسالی ، جانشین سناتور دموکرات ، مارک کلی ، جانشین وی شد که پس از شکست در انتخابات ویژه ، روز چهارشنبه سوگند یاد کرد. با تأیید وی ، جمهوری خواهان اکثریت 52-48 را در مجلس سنا دارند ، این بدان معناست که اگر سه سناتور مخالف موضع خود را تغییر ندهند ، حتی با یک مجمع کامل ، آنها فقط 49 رای دارند.

به گفته واشنگتن پست ، جان بین ، اکثریت مجلس سنا ، تصدیق کرد که تأیید شلتون “بعید” است ، که همچنین اعلام کرد مشخص نیست که آیا مک کانل به دلیل عدم احتمال موفقیت خود ، نامزدی خود را برای رای دادن لغو خواهد کرد یا خیر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید