[ad_1]

چاک گراسلی ، سناتور جمهوریخواه آیووا ، پس از بهبودی از بیماری COVID-19 ، روز دوشنبه در محل کار خود در لنگرگاه ایالات متحده به کار بازگشت.

گراسلی در ابتدا در 17 نوامبر مثبت آزمایش شد و از آن زمان در خانه کار می کند. در بیانیه ای که روز دوشنبه صادر شد ، گراسلی گفت که همچنان به پوشیدن نقاب خود و تمرین فاصله های اجتماعی ادامه خواهد داد. گراسلی همچنین گفت هیچ علائمی ندارد.

گرسلی گفت: “در حالی که من در حین قرنطینه کار خود را از خانه ادامه می دادم ، خوشحالم که به دفتر برگشته ام و برای Iowans کار می کنم.” بیانیه. “من هیچ علامتی نداشتم ، اما بیش از هزار آمریکایی هر روز می میرند و بسیاری دیگر در بیمارستان بستری می شوند.”

“این بدان معنی است که همه ما باید به کمک خود از دوستان ، خانواده و هموطنان آمریکایی کمک کنیم. من همچنان به پوشیدن ماسک و تمرین فاصله اجتماعی ادامه خواهم داد. “

سناتور چاک گراسلی ، جمهوری خواه ایالت آیووا ، پس از رأی دادن در مورد تأیید قاضی امی کانی بارت در واشنگتن ، دی سی ، دوشنبه ، 26 اکتبر 2020 ، کاپیتول ایالات متحده را ترک می کند (عکاس: سارا سیلبیگر / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر