سناتور پنبه: “Neera Tanden هیچ شانسی برای تأیید ندارد” به دلیل “ایده های لیبرال رادیکال”


تام Cotton ، سناتور جمهوری خواه آرکانزاس روز چهارشنبه گفت که نیرا تاندن به عنوان مدیر دفتر مدیریت و بودجه (OMB) در دولت جو بایدن تأییدیه ای از سنا دریافت نخواهد کرد.

“خوب ، مشکل Neera Tanden در توییت های او زیاد نیست. این عقاید رادیکال لیبرال اوست. “” Cotton به فاکس و دوستان گفت. “Neera Tanden هیچ شانسی برای تأیید ندارد.”

بایدن روز سه شنبه رئیس مرکز پیشرفت آمریكا را به همراه جانت یلن به عنوان وزیر خزانه داری معرفی كرد. (مربوط می شود: انتخاب یک دولت بایدن که گفته می شود توسط یک خبرنگار لیبرال در قفسه سینه برای پرسیدن س askال در مورد هیلاری کلینتون ضربه خورده است)

“این زنی است که از کنگره می خواهد جلوی تسکین ویروس کرونا برای مردم آمریکا را بگیرد تا ما بتوانیم مهاجران غیرقانونی را بررسی کنیم. پنبه ، با تکرار پیش بینی خود ، گفت هیچ شانسی برای تأیید نیرا تاندن وجود ندارد. سناتور پیشنهاد کرد که “کنار برود ، یا جو بایدن عقب نشینی کند و به صفحه نقاشی برگردد.”

پنبه گفت که بسیار ناامیدکننده است که بایدن “آزاد کردن این نامزدهای چپ افراطی را که معتقدند نکاتی را که وی پس از انتخابات گفته است که می خواهد به معنای وحدت یا از وسط حکومت کند ، آزاد کرد. این است که در سمت چپ افراطی حکومت کند و این برای کار آمریکایی ها بد خواهد بود. “

كاتن اظهار داشت كه انتخابات بایدن در تاندن نشان می دهد كه چگونه رئیس جمهور منتخب “به دوران اوباما و بایدن برمی گردد ، جایی كه ما مالیات و مقررات بیشتری خواهیم داشت ، هیچ دولتی برای كار و كنار آمریكا بودن”.

حتما بخوانید:
"تصور هر چیز زشت تر دشوار است": تاکر کارلسون می گوید بایدن پیکس می تواند شایسته سالاری آمریکا را خراب کند

نامزدی تندن مورد استقبال جمهوری خواهان قرار نگرفت و سناتور کارولینای جنوبی ، لیندزی گراهام ، آن را “کار دیوانه” طی مصاحبه دوشنبه شب خواند.

قبل از اعلام نامزدی ، تاندن بیش از 1000 پست را از حساب توییتر خود حذف کرد ، جایی که او منتقد جدی همان سناتورهای جمهوری خواه بود که در نهایت تصمیم می گیرد مدیر بعدی OMB شود. (مرتبط: گزینه بایدن برای هدایت خدمات بودجه پیشنهادی لیبی باید “ما را با پول نفت پس دهد”)

نیرا تندن ، رئیس مرکز پیشرفت آمریکایی ، در استیضاح اکنون صحبت کرد! در حمایت از تحقیقات فوری در مورد استیضاح علیه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در پایتخت آمریکا در 26 سپتامبر 2019 در واشنگتن. (عکس: پل موریگی / گتی ایماژ برای اقدام سیاسی MoveOn)

تندن روز سه شنبه گفت: “من مشتاقانه منتظر همکاری با متخصصان اختصاصی OMB برای گسترش فرصت های هر خانواده آمریکایی هستم.” “از همه شما بخاطر این فرصت عمیق خدمت رسانی متشکرم.”

بایدن گفت که او می خواهد تیمش بر روی چگونگی کاهش تنش های اقتصادی ناشی از بیماری همه گیر ویروس کرونا تمرکز کند. وی همچنین گفت حتی اگر بسته ویروس کرونا دیگر نیز قبل از تصدی وی تصویب شود ، وی به دنبال اقدامات اصلاحی بیشتر خواهد بود.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید