[ad_1]

گزارش شده است که سناتور جمهوری خواه جورجیا دیوید پردو گفته است که می خواهد بلیط جمهوری دموکراتیک اسکندریه Ocasio-Cortes را برای کارزار مخالف دموکرات خود ، جان اوسوف بخرد.

در هنگام تعلیق کمپین بعد از ظهر روز دوشنبه ، پردو گزارش داد گفت به گفته NBC News ، گزارشگر ارشد دیجیتال الکس سیتز-والد ، دموکرات نیویورک به جورجیا می رود و می گوید که می خواهد او به این ایالت برود و او برای او بلیط می خرد.

“او به اینجا می رود.” من قصد دارم برای او بلیط بخرم! من می خواهم او به جورجیا برود. ما این بحث را هدایت خواهیم کرد. “

سناتور دیوید پوردو (R-GA) هنگام تجمع “حفاظت از اکثریت” در نمایشگاههای ملی جورجیا و مرکز کشاورزی در 19 نوامبر 2020 در پری ، جورجیا ، با جمعیتی از طرفداران صحبت کرد. (عکس: جسیکا مک گوان / گتی ایماژ)

احتمالاً تعدادی از سناتورها یا سیاستمداران برجسته هر دو طرف به مبارزات انتخاباتی در کشور کمک می کنند و از مبارزات انتخاباتی خود کمک مالی می کنند تا این دو نامزد در دور دوم انتخابات خود پیروز شوند ، زیرا انتظار می رود گرانترین رقابت های سنا در این کشور باشند. داستان. کلی لوفلر ، سناتور جمهوری خواه گرجستان ، در دور دوم رقابت با رافائل وارنوک ، نامزد دموکرات ها ، رقابت می کند. (مرتبط: سناتور جان اف کندی لیست افرادی را که در صورت پیروزی دموکرات ها در انتخابات سنا در جورجیا تحت تأثیر منفی قرار خواهند گرفت)

کمپین لوفلر روز دوشنبه گفت که آزمایش COVID-19 پس از عدم اطمینان قانع کننده منفی است. آزمایش لوفلر ادامه خواهد یافت.[ad_2]

منبع: outlandernews.ir