سناتور هاولی کابینه بایدن را هل می دهد – او آنها را “سرمایه داران” ، “عاشقان جنگ” می نامد


جاش هاولی ، سناتور جمهوری خواه میسوری ، نامزدهای جو بایدن را در روز سه شنبه مورد اصابت قرار داد و شش نام به اصطلاح متعدد را صدا زد.

هاولی فرستاد توییت کردن بعدازظهر سه شنبه با نام شش دفتر از بایدن ، که او آنها را “گروهی از سرمایه گذاران و علاقه مندان به جنگ – و فروش #BigTech” خواند. هاولی سپس دستیار دیرینه بایدن ، تونی بلینکن ، را که بایدن روز دوشنبه اعلام کرد وزیر امور خارجه وی است ، متمایز کرد.

جمهوری خواه میسوری گفت که بلینکن “از هرگونه جنگ بی پایان از زمان حمله به عراق حمایت می کند.” هاولی همچنین گفت: “او اکنون در #BigTech کار می کند و به شرکت ها کمک می کند تا به # چین نفوذ کنند. او نمی داند آمریکایی های شاغل چه می خواهند و چه نیاز دارند.

بنیاد Daily Caller News روز دوشنبه گفت که وب سایت انتقال بایدن فاش نکرد که بلینکن از بنیانگذاران یک شرکت مشاوره شرکت در سال 2018 بوده است ، که بنا به گزارشات وی از آن برای استفاده از تجربیات خود در دولت اوباما استفاده کرده است. (مرتبط: انتقال بایدن نتواند مشارکت تونی بلینکن در مشاوره پردرآمد و شرکتهای خصوصی را نشان دهد)

حتما بخوانید:
لیپوماتیک و مراقبت های قبل و بعد از آن

دیگر نامزدهای بایدن عبارتند از الخاندرو مایوركاس برای وزیر امنیت داخلی ، آوریل هاینز برای مدیر اطلاعات ملی ، لیندا توماس-گرینفیلد برای سفیر ایالات متحده در سازمان ملل ، جیك سالیوان برای مشاور امنیت ملی و جان كری برای نماینده ویژه ریاست جمهوری یا آب و هوا ، فاكس گزارش های خبری.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید