سناتور سومر از جمهوری خواهان به دلیل “خشنود کردن” رئیس جمهور انتقاد کرد


چاک شومر رهبر اقلیت سنا از حزب جمهوری خواه به دلیل امتناع از اجازه دادن به رئیس جمهور برای اجازه دادن به انتخاب معاون معاون رئیس جمهور و عدم کنترل بیماری همه گیر ویروس کرونا انتقاد کرده است.

“بنابراین انتخابات به پایان رسیده است و کشور آماده است ، مشتاق است که این کار را انجام دهد – تا ما را وادار به حرکت کند تا بتوانیم روند درمان را شروع کنیم. این کشور می خواهد ما دور هم جمع شویم و برای مقابله با این بحران COVID کاری انجام دهیم. اما جمهوری خواهان در مجلس سنا همچنان نتایج انتخابات را انکار می کنند و آمریکا را حفظ می کنند. ” گفت در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

سومر ادامه داد: “پس از انتخابات ، آمریکایی ها انتظار دارند که ما اختلافات چریکی خود را کنار بگذاریم و کارهایی را که برای ما فرستاده اند انجام دهیم.” (مرتبط: اکثریت جمهوریخواهان “به درستی پیروز شدند ، انتخابات جعلی شد: نظرسنجی”)

“جمهوریخواهان سنا به جای تلاش برای بازگرداندن كشور تا بتوانیم با دشمن مشترك خود ، COVID-19 بجنگیم ، همچنان به دنبال تئوری های توطئه برانداز هستند ، واقعیت را انكار می كنند ، و چاه دموكراسی ما را مسموم می كنند.”

سامر افزود: “دیوانگان جمهوری خواه شامل تحریک پذیری رئیس جمهور هستند و این امنیت ملی ما را تهدید می کند.”

شومر با اشاره به امتناع دولت ترامپ از اطلاع دادن به رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، گفت: “شرم آور است كه دولت ترامپ از ارائه جلسات توجیهی اطلاعاتی سطح بالای رئیس جمهور منتخب امتناع ورزیده است.”
منبع: outlandernews.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>