سناتور سومر از جمهوری خواهان به دلیل “خشنود کردن” رئیس جمهور انتقاد کرد

[ad_1]

چاک شومر رهبر اقلیت سنا از حزب جمهوری خواه به دلیل امتناع از اجازه دادن به رئیس جمهور برای اجازه دادن به انتخاب معاون معاون رئیس جمهور و عدم کنترل بیماری همه گیر ویروس کرونا انتقاد کرده است.

“بنابراین انتخابات به پایان رسیده است و کشور آماده است ، مشتاق است که این کار را انجام دهد – تا ما را وادار به حرکت کند تا بتوانیم روند درمان را شروع کنیم. این کشور می خواهد ما دور هم جمع شویم و برای مقابله با این بحران COVID کاری انجام دهیم. اما جمهوری خواهان در مجلس سنا همچنان نتایج انتخابات را انکار می کنند و آمریکا را حفظ می کنند. ” گفت در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

سومر ادامه داد: “پس از انتخابات ، آمریکایی ها انتظار دارند که ما اختلافات چریکی خود را کنار بگذاریم و کارهایی را که برای ما فرستاده اند انجام دهیم.” (مرتبط: اکثریت جمهوریخواهان “به درستی پیروز شدند ، انتخابات جعلی شد: نظرسنجی”)

“جمهوریخواهان سنا به جای تلاش برای بازگرداندن كشور تا بتوانیم با دشمن مشترك خود ، COVID-19 بجنگیم ، همچنان به دنبال تئوری های توطئه برانداز هستند ، واقعیت را انكار می كنند ، و چاه دموكراسی ما را مسموم می كنند.”

سامر افزود: “دیوانگان جمهوری خواه شامل تحریک پذیری رئیس جمهور هستند و این امنیت ملی ما را تهدید می کند.”

شومر با اشاره به امتناع دولت ترامپ از اطلاع دادن به رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، گفت: “شرم آور است كه دولت ترامپ از ارائه جلسات توجیهی اطلاعاتی سطح بالای رئیس جمهور منتخب امتناع ورزیده است.”[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes