سناتور جان اف کندی لیست افرادی را که در صورت پیروزی دموکرات ها در انتخابات سنای جورجیا تحت تأثیر منفی قرار خواهند گرفت ، قرار می دهد


جان اف کندی ، سناتور جمهوری خواه لوئیزیانا ، لیستی از آنچه به گفته وی در صورت پیروزی دموکرات ها در هر دو دور دوم دور سنا جورج تحت تأثیر منفی قرار خواهد گرفت ، اظهار داشت: در صورت کنترل دموکرات ها بر سنا ، تغییرات شدیدی در ایالات متحده ایجاد خواهد شد.

در حین مصاحبه با فاکس نیوز ، کندی توضیح داد که چه کسی در صورت پیروزی دموکراتها در جورجیا صدمه خواهد دید ، و هشدار داد که رهبر اقلیت سنا چاك شومر ، سناتور مستقل ورمونت ، برنی سندرز ، سخنگوی مجلس نمایندگان نانسی پلوسی و حزب دموكرات در نیویورك Alexandria Ocasio-Cortes مسئول آینده خواهد بود.

کندی گفت: “اگر آنها کنترل خود را بدست آورند ، شما نگران نخواهید بود مگر اینکه مالیات دهنده ، صاحب مشاغل ، والدین ، ​​صاحب اسلحه ، پلیس ، ایمان یا یک نوزاد متولد شده باشید.” “زندگی در جهانی را که اداره پست طراحی کرده تصور کنید.”

“وقتی از من سال شد که چرا باید به نامزدهای جمهوری خواه در جورجیا رأی دهی ، این چیزی است که من می گویم. جمهوریخواهان کامل نیستند. اما طرف دیوانه است. نه همه آنها. اما بسیاری از آنها کندی گفت: “من نمی توانم بهتر از آن روز به سوال پاسخ دهم.”

نگاه میکنم:

“آیا واقعاً می خواهید همه تصمیمات زندگی خود را برای خارج از واشنگتن دی سی ، جایی که عقل سلیم غیرقانونی است ، برای خود بگیرید؟” آیا واقعاً اعتقاد دارید که ما افزایش مالیات به دور از رونق هستیم؟ آنها درست می کنند. آیا واقعاً می خواهید دولت فدرال تصمیمات مراقبت های بهداشتی را برای شما اتخاذ کرده و سیستم مراقبت های بهداشتی را اداره کند؟ کندی ادامه داد.

حتما بخوانید:
چارلز کوچ در حالی که PAC خود صدها هزار نفر را به جورجیا ریخت گفت: "ما فقط به عنوان پارتیزان درگیر شدیم."
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید