سناتور تیم اسکات می گوید اگر GOP در جورجیا از دست بدهد ، شیاطین “آمریکا را” به “مدینه فاضله سوسیالیستی” تبدیل خواهند کرد


تیم اسکات ، سناتور جمهوری خواه کارولینای جنوبی گفت که او معتقد است اگر GOP دو مسابقه دور دوم سنا در جورجیا را از دست بدهد ، به یک کشور متفاوت تبدیل خواهد شد و گفت که پیروزی ها “باعث نجات ملت” خواهد شد.

اسکات چهارشنبه شب هنگام حضور در فاکس نیوز از هر دو نژاد س bothال شد. در یک مسابقه ، سن لوفلر ، سناتور جمهوری خواه جورجیا ، با رافائل وارنوک ، نامزد دموکرات ها مبارزه می کند ، در مسابقه دیگر ، دیوید پردو ، سناتور جمهوری خواه جورجیا ، در مقابل یک نامزد دموکرات خودش ، جان اوسوف ، یک بازی برگشت را تجربه می کند.

اسکات گفت که اگر جمهوری خواهان این کرسی ها را کسب نکنند و اکثریت سنا را حفظ نکنند ، ایالات متحده خواهان “مدینه فاضله سوسیالیستی” است.

اسکات در مصاحبه ای با فاکس نیوز گفت: “(اینها) دو مهمترین کرسی های سنا در کل آمریکا و از همه زمان ها است.” “ما در حال نجات ملت هستیم و با دستیابی به این دو کرسی توسط دو جمهوریخواه در تاریخ 5 ژانویه به حرکت درستی ادامه می دهیم و زمان زیادی را برای دستیابی به آن صرف خواهیم کرد.

نگاه میکنم:

https://www.youtube.com/watch؟v=0mov3Q_SOSY

اسکات ادامه داد: “این به معنای توانایی افزودن قضات بیشتر به دیوان عالی کشور است.” “ما در 150 سال گذشته 9 قاضی داشته ایم. آنها می خواهند دادگاه ها را سازماندهی كنند تا بتوانند به تبدیل ایالات متحده به یك مدینه فاضله سوسیالیستی ادامه دهند. این به سادگی نمی تواند اتفاق بیفتد. “

حتما بخوانید:
گشایش سیستم دولت سنج برای افزایش شفافیت در پیشنهادات دولت / اتحادیه کارکنان برای اصلاح دستمزد

اسکات همچنین به اختلاف نظر جمهوری خواهان و دموکرات ها اشاره کرد. (مرتبط: سناتور جان اف کندی لیست افرادی را که در صورت پیروزی دموکرات ها در سنا جورجیا تحت تأثیر منفی قرار خواهند گرفت)

اسکات گفت: “دو طرف نمی توانند فاصله بیشتری داشته باشند.” وی افزود: “یك كشور خواستار افزایش 4 تریلیون دلار مالیات است و شما (دموكرات ها) چگونه این میزان را می گیرید؟” دو کرسی در جورجیا کسب کنید. ” (مرتبط: سناتور پردو می گوید که می خواهد بلیط مبارزات انتخاباتی Ocasio-Cortez را برای حریف دموکرات خود بخرد)

احتمالاً تعدادی از سناتورها یا سیاستمداران برجسته هر دو طرف به مبارزات انتخاباتی در کشور کمک می کنند و از مبارزات انتخاباتی خود کمک مالی می کنند تا این دو نامزد در انتخابات دور دوم خود در ژانویه پیروز شوند ، زیرا انتظار می رود گرانترین سنا باشند. نژادها در تاریخ.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید